
Поки російські пропагандисти розганяють фейки про те, що це нібито українські захисники дислокуються у школах та лікарнях, буцімто роблячи "живий щит" з цивільних, окупанти насправді використовують приміщення української школи як свої казарми та військові склади, зазначають Патріоти України.
СБУ зламала телефон загарбника. Окупант фактично сам зробив докази у вигляді селфі. На задніх планах можна побачити спортивний зал школи та навіть навчальний клас.

Судячи з фону на одній з фотографій, це приміщення для учнів початкових класів. На фото – військовослужбовець 23 загону спеціального призначення росгвардії, яка дислокується у Челябінську. Окупанта звати Сергій Віталійович Дидикін.
Він систематично відсилає рідним і знайомим свої "геройські" селфі зі школи у місті Білозерка на Херсонщині.
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...