
Поки російські пропагандисти розганяють фейки про те, що це нібито українські захисники дислокуються у школах та лікарнях, буцімто роблячи "живий щит" з цивільних, окупанти насправді використовують приміщення української школи як свої казарми та військові склади, зазначають Патріоти України.
СБУ зламала телефон загарбника. Окупант фактично сам зробив докази у вигляді селфі. На задніх планах можна побачити спортивний зал школи та навіть навчальний клас.

Судячи з фону на одній з фотографій, це приміщення для учнів початкових класів. На фото – військовослужбовець 23 загону спеціального призначення росгвардії, яка дислокується у Челябінську. Окупанта звати Сергій Віталійович Дидикін.
Він систематично відсилає рідним і знайомим свої "геройські" селфі зі школи у місті Білозерка на Херсонщині.
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...
Лідер польської партії "Право і справедливість" (PiS) Ярослав Качинський заявив, що поверне український орден князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня, яким його нагородили у 2022 році. Він підкреслив, що такий крок стане виразом ставлення до українських еліт...