"Людей годують баландою, на вулицю не випускають": У мерії Маріуполя розповіли про знущання окупантів у "фільтраційних таборах"

Окупанти незаконно примусово вивезли до російського Безіменного, до т.зв. "фільтраційного табору", понад 2000 осіб. У цих "фільтраційних таборах" окупанти вже четвертий тиждень утримують людей, це виключно чоловіки. Росіяни утримують їх у будівлі школи, на вулицю дозволяють вийти тільки з конвоєм годують "якоюсь баландою" тричі на день, не надають медичної допомоги. Про це розповів радник міського голови Петро Андрющенко в ефірі Радіо НВ, передають Патріоти України.

"У нас уже є взагалі кричущі випадки: цілі мікрорайони приватного сектору, понад дві тисячі осіб було вивезено в Безіменне, до так званого фільтраційного табору. Зараз вони там утримуються, це виключно чоловіки, зараз уже четвертий тиждень іде. Це в реальності якась тюрма, тому що їх утримують у будівлі школи, не випускають на вулицю, тільки з конвоєм; залучають до робіт, тримають, годують якоюсь баландою тричі на день, не надають медичної допомоги. Взагалі всі ознаки якогось справжнього концентраційного табору", - повідомив Андрющенко.

Він також заявив, що є інформація, що цих людей переодягатимуть в українську форму і залучатимуть до параду, використовуючи як начебто полонених на 9 травня в Маріуполі. Наразі окупанти вишиковують чоловіків двічі на день і перевіряють їхню кількість. "От так живе місто насправді, без води, без їжі, тому що того, що завозять, катастрофічно не вистачає на всіх, і близько не вистачає. Люди змушені працювати за їжу, розбирати завали, прибирати тіла загиблих із-під завалів, з вулиць. Це просто страхіття насправді", - підсумував він.

Працює над захистом окупантів: Китай допомагає РФ виробляти бронежилети, - Politico

вівторок, 28 березень 2023, 17:24

Китай допомагає Росії виробляти захист для російських окупантів, які були відправлені для вбивства українців. Виявилося, що китайські компоненти активно імпортуються російським виробником бронежилетів, які пов'язані з Росгвардією і правоохоронними орга...

Ніякої паніки немає? Окупанти в Криму перекопали пляж і звели там фортифікаційні споруди

вівторок, 28 березень 2023, 16:57

Російські окупанти у Криму продовжують підготовку до захисту від контрнаступу Сил оборони України. У селі Нововідрадне поблизу Керчі загарбники перекопали пляж і встановили там фортифікаційні споруди. Про це повідомив у Telegram спікер оперативного ком...