"Людей немає, що взимку їсти будемо": У Криму скаржаться на катастрофічно провальний сезон

В окупованому Криму місцеві жителі скаржаться на відсутність туристів через війну в Україні, передають Патріоти України.

У курортний Крим в цьому році ніхто не приїхав, а люди не знаю як будуть жити взимку, оскільки не можуть заробити потрібні кошти.

Багато хто вже став критикувати Росію за те, що уряд країни-агресора не передбачив проблеми на півострові і розв'язав бойові дії.

"5 липня! Людей немає! Ну що, наїлися дешевих херсонських овочів? Що взимку будемо їсти?",- пишуть люди в соцмережах.

За їх словами, Крим живе за рахунок коштів, зароблених в літній сезон, а поки в Україні йде війна, на півострів не будуть приїжджати ні українці, ні росіяни, чия влада окупувала українські території.

Місцеві жителі також опублікували кілька фотографій з найвідоміших колись в Гурзуфі пляжів, які зараз спорожніли. Подекуди видно кілька людей у морі, а також з десяток парасольок на пляжі.

Українці не пройшли повз і нагадали кримчанам, що до окупації півострова в Криму потрібно було займати місця на пляжі о 5 ранку.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...