Людей вже не вистачає? Російський депутат хоче "мобілізувати" бездомних собак на війну проти України

Російський депутат з міста Орел Віктор Макаров пропонує "мобілізувати" бездомних собак та відправити їх на війну проти України. Про це пишуть російські пропагандисти із Орла, передають Патріоти України.

За даними пропагандистів, під час засідання депутатів у міста Орел, на якому вирішувалось питання, що робити із бездомними собаками, депутат-комуніст Віктор Макаров запропонував "мобілізувати" тварин, трохи їх підівчити та відправити до України "підривати танки".

"Пропоную виховати цих собак для підривів танків", - заявив російський депутат.

Проте інші місцеві депутати не підтримали ініціативи комуніста та продовжили обговорювати рішення проблеми. Російські пропагандисти додають, що Макаров раніше пропонував "відправити безпритульних собак до Китаю".

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...