
Головне управління розвідки Міноборони попереджає, що в містах України готують мітинги-провокації. Про це пише пресслужба ГУР у четвер, 24 жовтня, передають Патріоти України.
У ГУР зазначили, що анонімні акаунти в Telegram шукають людей, які за гроші вийдуть на «мітинги» для дискредитації військово-політичного керівництва країни, зокрема спецслужб. Зазначається, що людей, які погоджуються брати участь у таких «заходах», просять знімати фото й відео для створення «картинки», щоб поляризувати суспільство та створити напругу всередині України.
За даними розвідки такі «мітинги» хочуть зібрати в Києві, Одесі, Дніпрі та інших обласних центрах. У ГУР застерегли від участі в таких заходах. «Будьмо пильними, мудрими й міцними! Боротьба за Україну триває!» — зазначено в повідомленні.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...