
Головне управління розвідки Міноборони попереджає, що в містах України готують мітинги-провокації. Про це пише пресслужба ГУР у четвер, 24 жовтня, передають Патріоти України.
У ГУР зазначили, що анонімні акаунти в Telegram шукають людей, які за гроші вийдуть на «мітинги» для дискредитації військово-політичного керівництва країни, зокрема спецслужб. Зазначається, що людей, які погоджуються брати участь у таких «заходах», просять знімати фото й відео для створення «картинки», щоб поляризувати суспільство та створити напругу всередині України.
За даними розвідки такі «мітинги» хочуть зібрати в Києві, Одесі, Дніпрі та інших обласних центрах. У ГУР застерегли від участі в таких заходах. «Будьмо пильними, мудрими й міцними! Боротьба за Україну триває!» — зазначено в повідомленні.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...