
Головне управління розвідки Міноборони попереджає, що в містах України готують мітинги-провокації. Про це пише пресслужба ГУР у четвер, 24 жовтня, передають Патріоти України.
У ГУР зазначили, що анонімні акаунти в Telegram шукають людей, які за гроші вийдуть на «мітинги» для дискредитації військово-політичного керівництва країни, зокрема спецслужб. Зазначається, що людей, які погоджуються брати участь у таких «заходах», просять знімати фото й відео для створення «картинки», щоб поляризувати суспільство та створити напругу всередині України.
За даними розвідки такі «мітинги» хочуть зібрати в Києві, Одесі, Дніпрі та інших обласних центрах. У ГУР застерегли від участі в таких заходах. «Будьмо пильними, мудрими й міцними! Боротьба за Україну триває!» — зазначено в повідомленні.
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...