
Головне управління розвідки Міноборони попереджає, що в містах України готують мітинги-провокації. Про це пише пресслужба ГУР у четвер, 24 жовтня, передають Патріоти України.
У ГУР зазначили, що анонімні акаунти в Telegram шукають людей, які за гроші вийдуть на «мітинги» для дискредитації військово-політичного керівництва країни, зокрема спецслужб. Зазначається, що людей, які погоджуються брати участь у таких «заходах», просять знімати фото й відео для створення «картинки», щоб поляризувати суспільство та створити напругу всередині України.
За даними розвідки такі «мітинги» хочуть зібрати в Києві, Одесі, Дніпрі та інших обласних центрах. У ГУР застерегли від участі в таких заходах. «Будьмо пильними, мудрими й міцними! Боротьба за Україну триває!» — зазначено в повідомленні.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...