"Людочка тільки-но навчилась говорити": У Лимані росіяни вбили 1-річну дівчинку та три покоління її родини

У Лимані Донецької області росіяни вбили три покоління однієї родини, серед яких є 1-річна Людмила. У дитини від народження були проблеми з ногами, лише перед війною дівчинка почала одужувати, але її вбила російська ракета. Про це пише проєкт Меморіал.ua, передають Патріоти України.

Людмила одужала перед війною та почала говорити

1-річна Людмила К. мешкала в Лимані. 24 травня у двір їхнього будинку прилетіли дві російські ракети. На місці трагедії загинула дитина та три покоління її родини - мама дівчинки Вікторія, бабуся Олена, дідусь Анатолій, сестри Олена, Катя і брат Сашко. Батько дівчинки Євген на момент трагедії поїхав заряджати телефон, а тому тоді вижив. Проте чоловік довго не прожив: у вересні Євген підірвався на ворожій міні.

Тітка дівчинки Христина розповіла, що у Людмили від народження були проблеми з ногами, а тому дитина носила спеціальний корсет. Проте перед початком повномасштабної війни Росії проти України дівчинка почала одужувати.

"Людочка лише навчилася ходити і почала говорити. Сказала свої перші слова – мама, тато, дай. 27 березня їй виповнився рік… Вона любила яскраві іграшки, гарно розвивалася. Я мала стати для неї хрещеною мамою", - згадує Христина.

Історія сестрички Людмили, 2-річної Олени

24 травня також загинула 2-річна сестра Людмили - Олена. Дівчинка була маленькою модницею – любила приміряти мамині сукні та взуття на підборах. Любила дивитися мультики та слухати казки на ніч.12 жовтня Олені мало б виповнитися три роки. Батько, бабуся та дідусь дуже любили Олену. Дівчинку часто фотографували.

"Вона вже говорила реченнями. Трішки соромилася чужих людей, а серед своїх гралася без проблем", - згадує тітка дівчинки Христина.

З великої родини, яка мешкала в Лимані, залишилася лише сестричка дівчат від першого шлюбу батька Діана та тітки Христина й Інна.

"За "Байрактари" для України": Росіяни зраділи обвалам будинків у Туреччині, внаслідок яких загинули люди

понеділок, 6 лютий 2023, 10:30

Жителі Росії бурхливо відреагували на моторошний землетрус у Туреччині 6 лютого. Вони здебільшого пораділи загибелі сотень людей і навіть приплели до природної катастрофи війну РФ проти України, передають Патріоти України. Так, росіяни заявляли, що це...

Путін прорахувався: Запасів газу в ЄС вистачить ще на 155 зимових днів

понеділок, 6 лютий 2023, 10:28

Російські плани "заморозити" Європу взимку 2022-23 рр. не втілилися в життя. ЄС вдалося накопичити значні запаси газу та проходити сезон без імпорту російського палива. Країнам Європи вистачило б газу ще на 5 місяців холодів, передають Патріоти Україн...