
В одному з інтерв'ю Пургін заявив, що Росія де-факто програла Україні на Донбасі, а сепаратисти відчувають себе невдахами. "Они не получили того, чего хотели. По большому счету, они чувствуют себя неудачниками. Рискнув всем, они потеряли все, а сейчас они всеми забыты и никому не нужны", - заявив Пургін.
У той же час Казанський зазначає: було б дивно, якби було інакше. "В "ру**ком мире" всегда так: к людям относятся как к дешевому материалу, который не жалко. К правам простых граждан относятся с презрением. Непонятно, почему эти т.н. "ополченцы" недовольны результатами, ведь они сами воевали за этот "ру**кий мир". А чего? Украинский язык учить не надо, памятники Ленину никто не сносит", - прокоментував Денис Казанський.
Під Києвом випробували польський ударний дрон Striker із дальністю польоту до 1000 км. Про це розповіли президент компанії FlyFocus Ігор Скавінський та операційний директор компанії Альберт Свєрчинський в інтерв’ю Kanał Telewizyjny, передають Патріоти ...
В столиці Республіки Башкортостан (РФ) пролунала серія вибухів та спалахнула пожежа в районі нафтопереробного заводу, передають Патріоти України з посиланням на Exilenova+. Зазначається, що під удар могли потрапити два з трьох нафтопереробних заводів, ...