Люди досі без води та електрики: В окупованому Маріуполі починаються протести

У Маріуполі невдоволені бездіяльністю окупаційної "влади" люди виходять на протести. Про це повідомляє Маріупольська міська рада, передають Патріоти України.

Як повідомляється, маріупольці продовжують сидіти без води та електрики. У місті наростає невдоволення, адже окупанти не поспішають виконувати обіцянки. Перші протести вже починаються.

Зокрема жителі кількох будинків по проспекту Перемоги вже третій місяць виживаютьбез води та світла. Нова "адміністрація" не дає жодних відповідей про причини.

Як повідомляється, комунальні служби окупантів відмовляються ремонтувати порив на вулиці та розбиту підстанцію.

Підіграють Путіну: Стало відомо, яка країна допомагає Росії обходити нафтові санкції

п’ятниця, 26 червень 2026, 19:50

Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...

Дискусії тривають: Україна може отримати "нагороди" за очікування вступу до ЄС, - Politico

п’ятниця, 26 червень 2026, 19:36

У Європейській комісії триває робота над планом, який передбачає надання країнам-кандидатам на вступ до ЄС спеціальних пільг. Україна також може отримати особливі бонуси, передають Патріоти України з посиланням на Politico. Брюссель планує зробити проц...