Люди Януковича "рулять": "Суд дав добро на допит Порошенка з поліграфом", - Портнов

Автор "драконівських" законів з насолодою продовжує травлю п'ятого президента України. Ворох подань до ДБР збільшується, Труба продовжує відкривати справи, ігноруючи критику про неподзвітність його відомству певних справ.

Суд начебто дозволив перевірити на поліграфі п’ятого президента України Петра Порошенка. Про це на своєму Telegram-каналі написав екс-заступник глави Адміністрації президента часів Януковича Андрій Портнов.

“Тривожні новини, друзі. Суд дав санкцію на проходження головним державним фігурантом поліграфа. Тепер потрібно буде з проводками на голові відповісти, крав у бюджеті або просто брав. Чекаємо істерику в злодійський малині”, – написав "душитель Майдану".

Як відомо, 12 серпня в Державному бюро розслідувань відбувся черговий допит Петра Порошенка.

Директор ДБР Роман Труба заявив, що допит п’ятого президента Петра Порошенка стосувався ухилення від податків при купівлі-продажу телеканалу “Прямий”, а також додав, що наступний допит може пройти з поліграфом.

Сам Порошенко висловив недовіру ДБР, заявивши, що перевірку на поліграфі він готовий пройти в ефірі телеканалу “Прямий”.

Скрепи у захваті: Відома британська газета оскандалилася з фото "російського" Криму

п’ятниця, 23 серпень 2019, 13:15

The Guardian опублікувала світлину з фестивалю "Таврида - АРТ". Британська газета The Guardian написала, що окупований РФ Крим є частиною Росії, опублікувавши знімок з півострова. Про це повідомляють в Telegram-каналі "RT російською", передають Патріот...

"Порошенко дозволив захоплювати рабів": Пропаганда "ДНР" вигадала нову страшилку про Україну

п’ятниця, 23 серпень 2019, 11:45

Пособниця бойовиків для росТБ розповіла, що сама бачила документ, нібито підписаний п`ятим президентом України Петром Порошенком. Терористка "ДНР" на прізвисько Боня розповідала про українців, які приїжджали на Донбас за "рабами". За її словами в інтер...