
На одеських пляжах з кожним днем зростає кількість охочих покупатися та поплавати, хоча це смертельно небезпечно через залишені російськими окупантами снаряди та міни. Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов. Очільник міста дав інтерв'ю польському телеканалу Polsat News, передають Патріоти України.
"Перебування людей на пляжах небезпечне. Але потік відпочивальників з кожним днем зростає, а сили Нацполіції, патрульної поліції, муніципальної варти не справляються з такою кількістю людей", — поскаржився Труханов.
За словами міського голови, він із командою вже працює над введенням безпрецедентних заходів безпеки в місцях відпочинку біля води.
"Ми зараз розробляємо проєкт створення безпечних ділянок на пляжах, де встановлять спеціальні захисні сітки. Також плануємо поставити додаткові вежі для спостереження", — поділився деталями Труханов.
Він також закликав мешканців та гостей Одеської області суворо дотримуватись правил режиму воєнного часу: не виходити на прибережну захисну смугу Чорного моря та не купатися в морській зоні. Там можуть виявитися нерозірвані міни та снаряди.
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...