"Люди спокійно пересуваються": Зрадник Сальдо на тлі затопленої вулиці розповів, що все під контролем (відео)

Колаборант, ексмер Херсона, а нині «тимчасовий виконувач обов’язків губернатора Херсонської області» Володимир Сальдо заявив, що у затопленій Новій Каховці «люди спокійно рухаються вулицями». В цей час у нього за спиною йшов під воду перший поверх місцевого будинку культури. Про це повідомляють росЗМІ, передають Патріоти України.

Також Сальдо сказав, що міста нижче за течією Дніпра після руйнування Каховської ГЕС «живуть», а люди там «спокійно рухаються вулицями». «Нова Каховка та всі міста, які знаходяться нижче за течією – Олешки, Гола Пристань, Херсон та інші населені пункти – живуть. Люди спокійно рухаються вулицями. Ось щойно проїжджав вулицями. Працюють автозаправки, працюють деякі магазини, працюють навіть підприємства», – сказав Сальдо.

Судячи з відео, Сальдо спілкувався з представниками російських ЗМІ у будівлі з видом на затоплений будинок культури у Новій Каховці. На записі видно, що коли чиновник коментував ситуацію у місті, вода практично приховала фонтан перед палацом культури та двері першого поверху будівлі.

"Ми цього не допустимо": Моравецький заявив, що Зеленський під час засідання ООН образив поляків

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:54

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що хоче сказати президенту України Володимиру Зеленському, аби він більше ніколи не ображав поляків, як це нібито зробив під час виступу в ООН. Про це повідомляє RP.PL, передають Патріоти України. "Я хо...

"Найбільший прорив ще попереду": Генерал Тарнавський запевнив, що зима не зупинить український наступ

п’ятниця, 22 вересень 2023, 23:42

Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський заявив, що зима не зупинить наступ Києва, а найбільший прорив ще попереду, передають Патріоти України. "Погода може стати серйозною перешкодою під час наступу, але, в...