"Люди в Росії не закінчуються": Пономарьов спрогнозував, чи надовго вистачить сил РФ у затяжній війні

Ілля Пономарьов, російський опозиційний політик, в 2019 році отримав українське громадянство, депутат Держдуми РФ 2007-2016 років, відповідаючи на питання читача по час чату на "Главреді", сказав - Росія здатна вести затяжну війну проти України до тих пір, поки влада цієї країни ставиться до людей як до гарматного м'яса, передають Патріоти України.

"Росія в змозі вести затяжну війну, тому що немає ніякої жалості до солдатів, яких можна посилати на фронт. Людські ресурси у Російської Федерації досить великі. Власне, чому так багато людей тікає з Росії – тому що ніхто не хоче гинути даремно. Будучи зануреним у цей процес, Я бачу, яким чином відбуваються тренування українських військових, і добре пам'ятаю, яким чином тренують російських солдатів. Це небо і земля, різні всесвіти. Я навіть дивуюся, наскільки це по-різному: у всіх традиції радянської армії, і, по ідеї, все це повинно бути досить близько, але ні, це не близько", ‒ сказав Пономарьов.

На його думку, підхід Росії до загарбницьких війн не змінюється протягом поколінь. І зводиться до старої ідеї - "Баби ще народять".

"У Росії як і раніше такий підхід: взяли людину, одягли, автомат в руки дали - все, вперед. А в Україні реально тренують і реально турбуються про те, щоб людина не загинула в першому ж бою. У Росії такого немає взагалі. РФ може кидати на фронт велику кількість людей, де ті будуть масово гинути, і вона буде кидати нових. І так буде, поки люди не закінчаться. Так що питання не в ракетах, а в тому, що люди в Росії не закінчуються", ‒ підсумував Пономарьов.

Точно в ціль: Дрон прицільно атакував БМП окупантів, яка рухалась на швидкості (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:22

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади прицільно влучили дроном-камікадзе в російську БМП-3, яка рухалася на повному ходу. Про це повідомила пресслужба бригади, передають Патріоти України. "Процес і результат ураження видно з дво...

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...