Люди відбили затриманого у ОМОНівців: У Мінську почалися протести (відео)

Навколо Адміністрації президента скупчення спецтехніки - автозаки, водометні машини, армійські вантажівки. Багато міліції, співробітників внутрішніх військ і спецназу.

Сьогодні, 9 серпня, після закриття виборчих дільниць (о 20:00) центр Мінська частково перекритий, а на проспекті Незалежності починають збиратися люди. Про це повідомляє сайт "Белапан", передають Патріоти України.

Перекрита площа Незалежності, вздовж Жовтневої транспорт поки ходить. У метро почали оголошувати, що для обслуговування пасажирів закриті станції "Жовтнева", "Купаловська", "Площа Леніна", "Немига", "Фрунзе", "Молодіжна", нібито "з метою забезпечення безпеки пасажирів".

До того ж, у багатьох районах міста відсутній не тільки інтернет, але і телефонний зв'язок. Навколо Адміністрації президента скупчення спецтехніки - автозаки, водометні машини, армійські вантажівки. Багато міліції, співробітників внутрішніх військ і спецназу.

Крім цього, повідомляється, що біля стели "Мінськ - місто-герой" в столиці Білорусі і ще в декількох містах країни почалися затримання. ОМОН застосував світлошумові гранати проти протестуючих в центрі Мінська. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Народ проти силовиків

У мережі з'явилося відео, як представники ОМОНу б'ють на вулиці людей і пакують їх у машини. Але в якийсь момент сталося те, чого вони точно не очікували.

На силовиків налетіли десятки перехожих, на захист людей, і почали бити вже їх і проганяти на проїжджу частину. Всі, хто не приєднався до цієї сутички, аплодували і кричали на підтримку захисників.

Хіти тижня. Конструкторам українського "Корсара" є про що подумати: Польща провела успішні випробування нового ПТРК PIRAT (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:55

Новітня польська протитанкова програма Pirat, яку розробляють компанії MESKO S.A. та CRW Telesystem-Mesko пройшла важливі польові випробування, зазначають Патріоти України. Тут використовується сучасна система наведення, яка відповідає стандартам НАТО ...

Рідна г...вень: Рівень забруднення в найбільшій річці Криму перевищує норму в тисячу разів

п’ятниця, 25 вересень 2020, 23:32

В Салгир потрапляє 70 тисяч кубометрів каналізаційних стоків. Найдовша річка окупованого Криму, Салгир, забруднена каналізаційними стоками, рівень забруднення перевищує норму в тисячу разів. Про це повідомив окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов, пер...