
Сьогодні, 9 серпня, після закриття виборчих дільниць (о 20:00) центр Мінська частково перекритий, а на проспекті Незалежності починають збиратися люди. Про це повідомляє сайт "Белапан", передають Патріоти України.
Перекрита площа Незалежності, вздовж Жовтневої транспорт поки ходить. У метро почали оголошувати, що для обслуговування пасажирів закриті станції "Жовтнева", "Купаловська", "Площа Леніна", "Немига", "Фрунзе", "Молодіжна", нібито "з метою забезпечення безпеки пасажирів".
До того ж, у багатьох районах міста відсутній не тільки інтернет, але і телефонний зв'язок. Навколо Адміністрації президента скупчення спецтехніки - автозаки, водометні машини, армійські вантажівки. Багато міліції, співробітників внутрішніх військ і спецназу.
Крім цього, повідомляється, що біля стели "Мінськ - місто-герой" в столиці Білорусі і ще в декількох містах країни почалися затримання. ОМОН застосував світлошумові гранати проти протестуючих в центрі Мінська. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.
У мережі з'явилося відео, як представники ОМОНу б'ють на вулиці людей і пакують їх у машини. Але в якийсь момент сталося те, чого вони точно не очікували.
На силовиків налетіли десятки перехожих, на захист людей, і почали бити вже їх і проганяти на проїжджу частину. Всі, хто не приєднався до цієї сутички, аплодували і кричали на підтримку захисників.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...