Люди відчули у 20 км від епіцентру: На заводі "Газпрому" в РФ стався потужний вибух

Вибух стався на заводі з підготовки газового конденсату до транспорту в Новому Уренгої.

На заводі "Газпрому" в Західному Сибіру (Росія) стався потужний вибух, який викликав сильну пожежу. Пригода призвела до зупинки видобутку газу в регіоні і зниження прокачування блакитного палива по трубопроводу "Ямал - Європа". Про це повідомляє російське агентство "Лента", передають Патріоти України.

Вибух стався на заводі з підготовки газового конденсату до транспорту в Новому Уренгої (Ямало-Ненецький автономний округ), який знаходиться під управлінням ТОВ "Газпром переробка". Вибух був такої сили, що його відчули жителі за 20 кілометрів від епіцентру.

Пригода призвела практично до повного припинення видобутку газу в Західному Сибіру і загрожує зупинкою всього газопереробного комплексу регіону.

Вибух на заводі "Газпрому" вже позначився на прокачування газу по трубопроводу "Ямал - Європа". За даними європейського газотранспортного оператора Gascade, за останні три години прокачування знизилося до 1 млн кубометрів на годину з 2,2 млн.

З архіву ПУ. "Куда, псина ...бучая, тянешь Украину?": В Одесі ветерани АТО влаштували депутатам "ОПЗЖ" "теплий прийом" (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 23:05

Озброєні тітушки проросійським політикам не допомогли. У соціальних мережах опубліковано відео, як у вересні 2020 року активісти і патріоти зустріли депутата проросійської "ОПЗЖ" в Одесі, зірвавши проведення заходу, передають Патріоти України. Депутати...

У небі над Україною пролетіли канадські бойові винищувачі CF-18 (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 22:45

Канадські винищувачі CF-18 долучилися до багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, що проходять в Україні, інформують Патріоти України. . Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликал...