Люди згоріли живцем: На Харківщині окупанти впритул обстріляли колону авто (фото)

У середу 4 травня 15 приватних автівок виїхали з тимчасово окупованого Вовчанська Чугуївського району. Натомість росіяни їх обстріляли, інформують Патріоти України.

Так, російська війська обстріляли колону автомобілів на дорозі поблизу селища міського типу Старий Салтів. У автівках перебували виключно цивільні. На узбіччі автошляху між населеними пунктами Старий Салтів та села Верхній Салтів знайшли 6 пошкоджених автівок та 4 згорілих тіла.

На фото можна побачити, що від одного автомобіля залишився фактично "скелет".

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...