"Людина, яка переступила поріг мого будинку зі зброєю в руках, не може бути моїм братом! За визначенням", - ветеран АТО

Ветеран АТО і блогер Олексій Петров пише у себе в Facebook, що президент РФ Путін недавно знову сказав про «один народ», маючи на увазі українців і росіян. А наші корисні інформаційні тимурівці, підхопили цю тезу. І навіть соцопитування групи Рейтинг, відповідне провели, передають Патріоти України.

Блогер зазначає, як виявилося, близько 40 відсотків опитаних, згодні з такою постановкою питання від Володимира Володимировича. «Я не буду пояснювати того факту, що умовний Микола Василенко не може бути одним народом з цілком реальним Доржи Батомункуєвим. Ну, ви пам'ятаєте, так? «Ты бурят? Как я рад?». Мова про інше! Навіть, якщо згадати казки про п'ятнадцять республік, п'ятнадцять братніх народів. Навіть, якщо уявити, що прізвища однакові. Я - Петров з Мелітополя, а він - Петров з Нижнього Тагілу... Людина, яка переступила поріг мого будинку зі зброєю в руках, не може бути моїм братом! За визначенням!», - написав ветеран АТО.
Олексій Петров зазначає, той, хто готовий посперечатися з такою тезою, нехай відпише, просто так, по-братськи, частину своєї власності братам з Чити, Улан-Уде, Тюмені або ж міста Кизил! Вони ж брати.

Памперси та синтезатор для Зеленського: Гончаренко і Лерос позмагалися у дотепності в Раді

п’ятниця, 3 грудень 2021, 17:25

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради віце-спікеру парламенту Олені Кондратюк довелося зачитувати депутатські запити від Гео Лероса та Олексія Гончаренка, які вирішили "підколоти" президента України, передають Патріоти України. Так, колишній член...

З архіву ПУ. "Думаете, это - уже п....ц? Вовсе нет": Кошкіна відреагувала на проросійський реванш в Україні та дії ОПЗЖ

п’ятниця, 3 грудень 2021, 17:00

"ОПЗЖ" силами ДБР починає проросійський реванш проти Євромайдану. Відома українська журналістка Соня Кошкіна з обуренням повідомила новину про те, що ДБР в п'яту річницю Революції Гідності зареєструвала справу про "державний переворот" від заявника Рен...