"Людина має свою думку": Кравчук розповів, чому Арестовича призначили спікером української делегації в ТКГ

Призначенню Олексія Арестовича радником і спікером української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу сприяв його "військовий досвід" і компетенція в питаннях війни на сході України. Про це сказав глава української делегації в ТКГ, перший президент України Леонід Кравчук в коментарі журналістам Telegram-каналу PavlovskyNews, передають Патріоти України.

Він зазначив, що проти призначення Арестовича "ніхто не заперечував", хоча його кандидатура обговорювалася близько місяця. За словами журналістів, Кравчук вважає, що "Арестович не раз демонстрував свою здатність до глибокого інформаційного повідомлення щодо всього, що стосується війни на Донбасі".

"Людина має свою думку, воно часто спірна в порівнянні з думкою інших людей. Якби вона була не спірна, то одна думка була б у всіх. 300 млн і всі мають одну думку. Це було б чудово. Я жартую, звичайно. Але в принципі я ставлюся з повагою до людей, які мають думку, відстоюють її, аргументують і ведуть таку роботу, яка є цікавою. Необхідно, щоб те, що буде писатися, читали. Це ж теж важливо, правильно?" – прокоментував Кравчук.

Кравчук пояснив, чому Арестовича призначили спікером української делегації в ТКГ

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...