Людина "не його кола": Радзіховський розповів про ставлення Путіна до Зеленського

Налагоджувати відносини президент РФ із "учителем Голобородьком" не збирається.

Журналіст і публіцист Леонід Радзіховський заявив, що лідер Росії Володимир Путін обурений перемогою Володимира Зеленського на виборах президента України, передають Патріоти України.

"Роздратування від перемоги Зеленського на виборах тут крайнє. І, мабуть, особливо дратує, що поки лаяти нового президента немає за що", — йдеться в блозі Радзіховського на сайті Собеседник.ru. Як заявляє публіцист, йти назустріч і налагоджувати відносини Путін з "учителем Голобородьком" не збирається.

"Думаю, що в Путіна Зеленський викликає страшне роздратування. Хто він такий? Порошенко був все-таки чиновником, бізнесменом. Людиною, що називається,"нашого кола". А це хто? Галкін? Ургант? У цьому сенсі завершення терміну президентства Порошенка для Путіна, як мені видається, — корпоративна образа", — прокоментував Радзіховський.

Окреме роздратування, за словами журналіста, викликає те, що перемога "вчителя Голобородька" виявилася несподіваною і Путін не прорахував її. Як заявив публіцист, правителю Росії було приємно думати, що шоумена і близько не підпустять до посту президента, а з'ясувалося, що він і став главою країни. Також Радзіховський додав, що це ніяк не означає перспективу зміни політики щодо України.

Важка артилерія і не тільки: Кулеба анонсував нову допомогу від НАТО і розповів про дискусію щодо Patriot і танків

середа, 30 листопад 2022, 23:42

Україна незабаром отримає новий пакет допомоги від країн НАТО, до якого входять зокрема засоби енергозабезпечення, важка артилерія та бронемашини. Про це заявив після міністерської зустрічі НАТО в Бухаресті очільник МЗС України Дмитро Кулеба, передають...

Агітував прямо у кафе: На Харківщині повідомили про підозру прихильнику "русского мира" та Путіна

середа, 30 листопад 2022, 23:15

Із початком російської війни в Україні з'явилося багато колаборантів. Представники правоохоронних органів останнім часом часто викривають зрадників. Так, нещодавно під Харковом виявили колаборанта, який агітував за Росію та закликав підтримувати її кри...