Людина, що вивчала та творила історію України: Помер співзасновник Народного руху Володимир Колінець

Перестало битися серце співзасновника Народного руху, одного із символів національного відродження і творця незалежності України, почесного громадянина Тернополя, народного депутата першого демократичного скликання Володимира Колінця. Про це повідомив мер Тернополя Сергій Надал, зазначають Патріоти України.

«Володимир Колінець став батьком нашої Незалежності. І це не прості слова, а щира правда! Коли мені говорять, що за українську Незалежність проголосувала комуністична більшість у тодішній Верховній Раді, говорю у відповідь – це брехня. Їх змусили голосувати Володимир Колінець та його побратими. Саме вони батьки нашої Незалежності!», – наголосив Надал на своїй сторінці у Facebook.

«Маємо зберегти і утвердити Незалежну Україну!» – ці пророчі слова Володимира Колінця, за словами мера Тернополя, обов’язково здійсняться.

«Вашу справу гідно продовжують молоді патріоти. Спіть спокійно, Володимире Володимировичу. Щирі співчуття рідним та близьким», – написав Сергій Надал.

До відома, Володимир Колінець — український громадсько-політичний діяч, публіцист, літературознавець, педагог. Народний депутат України першого скликання, депутат Тернопільської міської ради (1990), депутат Тернопільської обласної ради другого скликання (1994). Член Тернопільської міської громадської організації Інститут національного відродження імені Ігоря Герети.

Асистент, старший викладач історії давньої української та зарубіжної літератури Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Доцент кафедри менеджменту освіти Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Від 2002 — заступник начальника управління культури Тернопільської ОДА. Співзасновник і заступник голови Тернопільської крайової організації Народного Руху України (1989).

Контрабандистів призначатиме так само, як і олігархів: Зеленський хоче давати 20 років за контрабанду – Данілов

субота, 16 жовтень 2021, 0:06

Перший етап боротьби з контрабандою через санкції РНБО показав, що чорний ринок зачистили лише від непідконтрольних банковій контрабандистів, наголошують критики. - Поле зачистили для наближених для "найвеличнішого лідера сучасності". Президент Володим...

У тверезих аналітиків не залишилось ілюзій: Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал - Forbes

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:35

На тлі постійної агресії Росії український уряд і весь його бізнес-клас "загрузли в таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть із них вибратися". Про це пише аналітик світових бізнестрендів Кеннет Рапоза в статті для видання For...