Люстрація не завада: Зеленський включив Богдана у "святая святих" державної безпеки

Президент України Володимир Зеленський змінив склад Ради національної безпеки і оборони України (РНБО), затвердивши у ньому керівника Офісу Президента України Андрія Богдана та двох його заступників. Про це йдеться в указі президента №520, зазначають Патріоти України.

Також до складу РНБО введено голову Служби зовнішньої розвідки України Владислава Бухарєва та голову Державної служби фінансового моніторингу Ігоря Черкаського.

“Увести до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України: Бухарєва Владислава Вікторовича – голову Служби зовнішньої розвідки України; Черкаського Ігоря Борисовича – голову Державної служби фінансового моніторингу України; затвердити у персональному складі Ради національної безпеки і оборони України: Богдана Андрія Йосиповича – керівника Офісу Президента України; Пристайка Вадима Володимировича – заступника керівника Офісу Президента України; Рябошапку Руслана Георгійовича – заступника керівника Офісу Президента України”, – йдеться у тексті указу.

Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

Ради національної безпеки і оборони України – це координаційний орган з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.

Відповідно до статті 107 Конституції України РНБО координує і контролює діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони. Рішення РНБОУ вводяться в дію указами Президента України. Компетенція та функції РНБО визначаються законом.

Хіти тижня. Евакуювати нікого не збираються: Що відбувається в Северодвінську після вибуху ядерної ракети

середа, 21 серпень 2019, 0:35

​Військову базу під російським Архангельському, де стався потужний вибух, пов'язаний з витоком радіації, в світовій пресі вже назвали «Новим Чорнобилем». Як відомо, вибух на полігоні в 40 кілометрах від міста Северодвінськ прогримів ще 8 серпня. Деякий...

З "Прямим" не вийшло, "ми йдемо до Вас"? Богдан хоче отримати контроль над "112 Україна", і для цього вже залучили СБУ

вівторок, 20 серпень 2019, 23:15

Мета глави ОПУ, нібито, отримати контроль над найрейтинговішим інформаційним каналом країни та вивести його зі сфери впливу Медведчука — близького друга президента РФ Путіна. СБУ відкрила кримінальне провадження щодо телеканалу 112 Україна, і до цього ...