Люстрація не завада: Зеленський включив Богдана у "святая святих" державної безпеки

Президент України Володимир Зеленський змінив склад Ради національної безпеки і оборони України (РНБО), затвердивши у ньому керівника Офісу Президента України Андрія Богдана та двох його заступників. Про це йдеться в указі президента №520, зазначають Патріоти України.

Також до складу РНБО введено голову Служби зовнішньої розвідки України Владислава Бухарєва та голову Державної служби фінансового моніторингу Ігоря Черкаського.

“Увести до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України: Бухарєва Владислава Вікторовича – голову Служби зовнішньої розвідки України; Черкаського Ігоря Борисовича – голову Державної служби фінансового моніторингу України; затвердити у персональному складі Ради національної безпеки і оборони України: Богдана Андрія Йосиповича – керівника Офісу Президента України; Пристайка Вадима Володимировича – заступника керівника Офісу Президента України; Рябошапку Руслана Георгійовича – заступника керівника Офісу Президента України”, – йдеться у тексті указу.

Цей указ набирає чинності з дня його опублікування.

Ради національної безпеки і оборони України – це координаційний орган з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.

Відповідно до статті 107 Конституції України РНБО координує і контролює діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони. Рішення РНБОУ вводяться в дію указами Президента України. Компетенція та функції РНБО визначаються законом.

Хіти тижня. Шерше ля фам: З'явилася кумедна фотожаба на бійку "слуг народу" в Раді

субота, 14 грудень 2019, 3:00

На бійку між народними депутатами з фракції "Слуга народу" Гео Леросом і Максимом Бужанським, яка у четвер, 5 грудня, сталася у Верховній Раді, з гумором відреагували в мережі. Фотожабу з цього приводу опублікував політолог Олексій Голобуцький в своєму...

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...