"ЛНР" пощастило менше: Втрати окупантів на Донбасі склали круглу цифру

За період з 30 квітня по 8 травня підтверджені втрати російських окупаційних військ на Донбасі склали 10 осіб. Про це повідомляє група "Інформаційний спротив", передають Патріоти України.

Втрати першого армійського корпусу окупантів (кероване з РФ гібридне військове формування зі штабом у Донецьку) склали за цей період 3 людини. Втрати другого армійського корпусу окупантів (кероване з РФ гібридне військове формування зі штабом в Луганську) за цей період склали 7 осіб.

Протягом перших днів травня російські окупаційні війська на Донбасі продовжили нанесення вогневих ударів по позиціях ЗСУ та по населених пунктах на підконтрольній Україні території. Всього за період з 30 квітня по 8 травня підрозділи російських окупаційних військ здійснили 88 вогневих нальотів.

Точно в ціль: Дрон прицільно атакував БМП окупантів, яка рухалась на швидкості (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 13:22

Бійці 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади прицільно влучили дроном-камікадзе в російську БМП-3, яка рухалася на повному ходу. Про це повідомила пресслужба бригади, передають Патріоти України. "Процес і результат ураження видно з дво...

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...