Логістика стала головним викликом: Російський наступ уже розпочався, вони поступово піднімають градус, - журналіст

Російські окупаційні війська фактично розпочали свій "великий наступ" із моменту призначення Валерія Герасимова командувачем військ РФ в Україні. Загарбники намагаються тиснути на Збройні сили України на різних напрямках та поступово збільшують інтенсивність бойових дій. Водночас путінська армія має проблеми з логістикою. Про це в інтерв'ю Radio NV розповів військовий кореспондент Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.

За його словами, майже на всій лінії фронту спостерігається активізація бойових дій та обстрілів. Російські окупанти намагаються проводити обмежені чи повномасштабні штурмові дії. Цаплієнко зазначив, що для великого наступу Росії потрібна не лише величезна кількість мобілізованих, а й вибудована логістика, а з цим у ворога проблеми.

"Для того, щоб активно наступати, їм потрібно більше людей. Цих людей потрібно нагодувати, надіти на них форму, посадити їх на техніку, яку потрібно зарядити снарядами, патронами, боєкомплектами. Цю техніку потрібно заправити. А ще треба підтягнути шпиталі", – зазначив військовий кореспондент. Цаплієнко зазначив, що погана логістика є головною проблемою Росії, тому повномасштабний наступ на всій ділянці фронту вважає малоймовірним. Водночас загарбники намагатимуться шукати слабкі місця в українській обороні та концентрувати там свої сили.

"А бачите, як сьогодні бомблять Росію?": Лукашенко розповів, що найбільше тривожить його та Путіна

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:40

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, виступаючи на засіданні республіканського семінару-наради з розвитку тваринництва, почав бідкатися, що Володимир Путін не може захистити Росію від дронів. Про це повідомляє видання «Белта», перед...

Окупанти вдарили ракетами по Кременчуку, є загиблі та поранені

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:27

У п'ятницю, 22 вересня, російські загарбники обстріляли ракетами Кременчук. Про це повідомив голова Полтавської обласної Військової адміністрації Дмитро Лунін у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Ворог завдав ракетних ударів по Кремен...