Льоня, принаймні трохи, повертається з космосу: Москва прийняла доленосне рішення стосовно екс-мера Києва

Леонід Черновецький та його син Степан тепер можуть без перешкод вивести свої гроші із російських банків, якщо вони там зберігалися.

Леонід Черновецький. Фото: SKELET-info.

Росія скасувала спеціальні економічні санкції проти чотирьох українців. Відповідна постанова, підписана прем’єром Росії Дмитром Медведєвим та оприлюднена на сайті Державної систему правової інформації, передають Патріоти України.

З попереднього документа про санкції мають виключити пункти 262, 297, 521 та 522. Під двома останніми значаться колишній міський голова Києва Леонід Черновецький та його син Степан.

Крім того, судячи з документа, санкції знімають з Володимира Локотка, колишнього гендиректора "Нового каналу". Останній в цьому списку – Володимир Крилов, 62-річний уродженець Азербайджанської радянської республіки.

Санкції передбачають блокування (заморожування) безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території Росії і заборона на перерахування коштів (виведення капіталу) за межі Росії.

Хіти тижня. Евакуювати нікого не збираються: Що відбувається в Северодвінську після вибуху ядерної ракети

середа, 21 серпень 2019, 0:35

​Військову базу під російським Архангельському, де стався потужний вибух, пов'язаний з витоком радіації, в світовій пресі вже назвали «Новим Чорнобилем». Як відомо, вибух на полігоні в 40 кілометрах від міста Северодвінськ прогримів ще 8 серпня. Деякий...

З "Прямим" не вийшло, "ми йдемо до Вас"? Богдан хоче отримати контроль над "112 Україна", і для цього вже залучили СБУ

вівторок, 20 серпень 2019, 23:15

Мета глави ОПУ, нібито, отримати контроль над найрейтинговішим інформаційним каналом країни та вивести його зі сфери впливу Медведчука — близького друга президента РФ Путіна. СБУ відкрила кримінальне провадження щодо телеканалу 112 Україна, і до цього ...