Льоня, принаймні трохи, повертається з космосу: Москва прийняла доленосне рішення стосовно екс-мера Києва

Леонід Черновецький та його син Степан тепер можуть без перешкод вивести свої гроші із російських банків, якщо вони там зберігалися.

Леонід Черновецький. Фото: SKELET-info.

Росія скасувала спеціальні економічні санкції проти чотирьох українців. Відповідна постанова, підписана прем’єром Росії Дмитром Медведєвим та оприлюднена на сайті Державної систему правової інформації, передають Патріоти України.

З попереднього документа про санкції мають виключити пункти 262, 297, 521 та 522. Під двома останніми значаться колишній міський голова Києва Леонід Черновецький та його син Степан.

Крім того, судячи з документа, санкції знімають з Володимира Локотка, колишнього гендиректора "Нового каналу". Останній в цьому списку – Володимир Крилов, 62-річний уродженець Азербайджанської радянської республіки.

Санкції передбачають блокування (заморожування) безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території Росії і заборона на перерахування коштів (виведення капіталу) за межі Росії.

Хіти тижня. Шерше ля фам: З'явилася кумедна фотожаба на бійку "слуг народу" в Раді

субота, 14 грудень 2019, 3:00

На бійку між народними депутатами з фракції "Слуга народу" Гео Леросом і Максимом Бужанським, яка у четвер, 5 грудня, сталася у Верховній Раді, з гумором відреагували в мережі. Фотожабу з цього приводу опублікував політолог Олексій Голобуцький в своєму...

Хіти тижня. Насолода і уникнення страждань: В’ятрович показав, чим прославився новий глава Інституту нацпам’яті

субота, 14 грудень 2019, 2:00

Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? "Фахівець із гедонізму очолить Український інститут національної пам'яті? Участь Антона Дробовича у фінансованому російськими олігархами проєкті вже є підставою для занепокоєння д...