Льотно-тактичні навчання РФ в Білорусі схожі на ІПСО: ЗМІ розкрили, що задумав агресор

Льотно-тактичні навчання в Білорусі майже не висвітлюються Міноборони Росії, тоді як білоруські пропагандисти наввипередки розповідають про важливість цих заходів, передають Патріоти України.

Беларускі Гаюн зазначає, що на сайтах російських відомств згадок про навчання, які офіційно тривають у Білорусі вже два тижні, або дуже мало, або взагалі немає. "У сухому залишку виходить, що для МО РФ навчання настільки неважливі і несуттєві, що про їхнє існування воліють замовчувати", - йдеться в повідомленні Гаюна.

На думку спостерігачів, ці навчання схожі на російську ІПСО і військову хитрість Міноборони РФ, спрямовані на демонстрацію загрози нового можливого вторгнення з території Білорусі в Україну.

Наразі полігони Білорусі використовуються виключно для підготовки російських мобілізованих, яких потім відправляють просто на фронт в Україні, пояснює Гаюн.

Розгортання "союзницьких" військ теж пов'язане з необхідністю провести підготовку російських мобілізованих, оскільки в РФ немає у достатній кількості інструкторів і навчальних центрів.

Крім того, ще демонстраційне перекидання військ спрямоване для сковування частини сил ЗСУ, вимушених прикривати північний кордон з Білоруссю через загрозу нового вторгнення РФ. Ознаки реалізації повторного вторгнення ЗС РФ в Україну з території Білорусі наразі відсутні, підкреслюють експерти.

"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

середа, 27 вересень 2023, 20:30

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти Ук...

Український уряд призначив нових заступників міністра оборони

середа, 27 вересень 2023, 19:30

Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністра оборони. Про кадрові зміни в оборонному відомстві повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передають Патріоти України. Зокрема, урядом на посаду...