Льотно-тактичні навчання РФ в Білорусі схожі на ІПСО: ЗМІ розкрили, що задумав агресор

Льотно-тактичні навчання в Білорусі майже не висвітлюються Міноборони Росії, тоді як білоруські пропагандисти наввипередки розповідають про важливість цих заходів, передають Патріоти України.

Беларускі Гаюн зазначає, що на сайтах російських відомств згадок про навчання, які офіційно тривають у Білорусі вже два тижні, або дуже мало, або взагалі немає. "У сухому залишку виходить, що для МО РФ навчання настільки неважливі і несуттєві, що про їхнє існування воліють замовчувати", - йдеться в повідомленні Гаюна.

На думку спостерігачів, ці навчання схожі на російську ІПСО і військову хитрість Міноборони РФ, спрямовані на демонстрацію загрози нового можливого вторгнення з території Білорусі в Україну.

Наразі полігони Білорусі використовуються виключно для підготовки російських мобілізованих, яких потім відправляють просто на фронт в Україні, пояснює Гаюн.

Розгортання "союзницьких" військ теж пов'язане з необхідністю провести підготовку російських мобілізованих, оскільки в РФ немає у достатній кількості інструкторів і навчальних центрів.

Крім того, ще демонстраційне перекидання військ спрямоване для сковування частини сил ЗСУ, вимушених прикривати північний кордон з Білоруссю через загрозу нового вторгнення РФ. Ознаки реалізації повторного вторгнення ЗС РФ в Україну з території Білорусі наразі відсутні, підкреслюють експерти.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...