
У середу, 21 жовтня, представники фракції "Слуга народу" у Верховній Раді вирушили в робочу поїздку на Донбас. Українців обурило, що для поїздки вони вибрали перший клас поїзда "Інтерсіті". Відповідні фото в Twitter розмістив блогер Алекс Петров, передають Патріоти України.
"Слуги їдуть на фронт! Все по-справжньому! Інтерсіті. Перший клас", - підписав він знімки.

Під публікацією з'явилося безліч коментарів. "Хто і на якій підставі оплачує цей цирк?", "Їм треба було чартер замовити, до Донецького аеропорту ...", "Вони ще УБД отримають після цієї поїздки", - пишуть коментатори.






Як написав користувач під ніком Григорій Епілепсенко, квиток на поїзд Інтерсіті з Києва до Костянтинівки коштує 1 150 грн. Всього поїхало 140 нардепів від "Слуги народу". Таким чином тільки ціна дороги - 160 тисяч гривень.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...