Луганщину просять забезпечити засобами придушення радіо- і телесигналів ворожих ЗМІ

Уздовж всієї лінії розмежування добре приймається сигнал всіх сепаратистських FM-радіо і російського телебачення.

Губернатор прифронтової Луганщини Сергій Гайдай звернувся до РНБО з проханням забезпечити область мобільними комплексами для придушення сигналу російських і сепаратистських ЗМІ. Про це повідомили в Луганській ОВЦА, передають Патріоти України.

Губернатор, розуміє, що Україна програє інформаційну війну, так як уздовж всієї лінії розмежування добре приймається сигнал всіх сепаратистських FM-радіо і російського телебачення. Так що ворожі канали можуть дивитися і слухати не тільки мешканці окупованої території, а й вільної частини області.
«Інформаційну війну ми сьогодні програємо. Уздовж лінії розмежування чути сигнал всіх сепаратистських FM-радіо. Аналогічна ситуація з російським телебаченням. Тому я звернувся до секретаря РНБО України Олексію Данилову з проханням про виділення мобільних комплексів, здатних ефективно протидіяти ворожому сигналу», - розповів Гайдай.
Було відзначено, що найближчим часом в рамках міжнародної технічної допомоги Луганська область отримає три потужних цифрових передавача.
А в Бахмутівці планується встановити ретранслятор, який буде працювати в режимі модуляції, кращому для поширення сигналу на тимчасово окуповану частину області. Що дозволить луганчанам по той бік лінії розмежування дивитися проукраїнські російськомовні телеканали.

Хіти тижня. "А был ли Патрушев? Почему приключения Зеленского в Омане не заканчиваются", - журналіст

неділя, 23 лютий 2020, 1:00

"Чуть больше месяца прошло, а оманский вояж Владимира Зеленского по-прежнему не забыт. Прощальный подарок уже экс-главы Офиса президента Андрея Богдана, подтвердивший, что поездка президента не имела официального характера, лишь усилил сомнения и вынуж...

Є дуже підозрілі нюанси: Комітет виборців дав сумнівну характеристику партії Зеленського

неділя, 23 лютий 2020, 0:22

У партії офіційно не працює жодного працівника і немає жодного місцевого осередку зі статусом юридичної особи. Партія "Слуга Народу" залишається переважно віртуальною політичною силою, в роботі якої можлива тінізація. Такий висновок зробив Комітет вибо...