Луганщину просять забезпечити засобами придушення радіо- і телесигналів ворожих ЗМІ

Уздовж всієї лінії розмежування добре приймається сигнал всіх сепаратистських FM-радіо і російського телебачення.

Губернатор прифронтової Луганщини Сергій Гайдай звернувся до РНБО з проханням забезпечити область мобільними комплексами для придушення сигналу російських і сепаратистських ЗМІ. Про це повідомили в Луганській ОВЦА, передають Патріоти України.

Губернатор, розуміє, що Україна програє інформаційну війну, так як уздовж всієї лінії розмежування добре приймається сигнал всіх сепаратистських FM-радіо і російського телебачення. Так що ворожі канали можуть дивитися і слухати не тільки мешканці окупованої території, а й вільної частини області.
«Інформаційну війну ми сьогодні програємо. Уздовж лінії розмежування чути сигнал всіх сепаратистських FM-радіо. Аналогічна ситуація з російським телебаченням. Тому я звернувся до секретаря РНБО України Олексію Данилову з проханням про виділення мобільних комплексів, здатних ефективно протидіяти ворожому сигналу», - розповів Гайдай.
Було відзначено, що найближчим часом в рамках міжнародної технічної допомоги Луганська область отримає три потужних цифрових передавача.
А в Бахмутівці планується встановити ретранслятор, який буде працювати в режимі модуляції, кращому для поширення сигналу на тимчасово окуповану частину області. Що дозволить луганчанам по той бік лінії розмежування дивитися проукраїнські російськомовні телеканали.

ЦРУ розсекретило американський проєкт дронів-птахів середини минулого століття

середа, 12 серпень 2020, 8:10

Дрони мали довго, непомітно і безпечно для пілота літати над СРСР, Кубою і Китаєм. Центральне розвідувальне управління США розсекретило проект Aquiline зі створення в 1960-х роках розвідувальних дронів. Документи по проекту опубліковані на сайті ЦРУ, п...

"PR на воді, або Як Росія імітує вирішення водної проблеми Криму", - ЗМІ (фото, відео)

середа, 12 серпень 2020, 6:30

У Криму почали перекачувати воду з Тайганського водосховища до Сімферопольського. Влада Криму, підконтрольна Кремлю, сподівається, що новий водогін повноцінно забезпечить місто водою. Для будівництва нового водогону труби привозили залізницею Керченськ...