Луганщину просять забезпечити засобами придушення радіо- і телесигналів ворожих ЗМІ

Уздовж всієї лінії розмежування добре приймається сигнал всіх сепаратистських FM-радіо і російського телебачення.

Губернатор прифронтової Луганщини Сергій Гайдай звернувся до РНБО з проханням забезпечити область мобільними комплексами для придушення сигналу російських і сепаратистських ЗМІ. Про це повідомили в Луганській ОВЦА, передають Патріоти України.

Губернатор, розуміє, що Україна програє інформаційну війну, так як уздовж всієї лінії розмежування добре приймається сигнал всіх сепаратистських FM-радіо і російського телебачення. Так що ворожі канали можуть дивитися і слухати не тільки мешканці окупованої території, а й вільної частини області.
«Інформаційну війну ми сьогодні програємо. Уздовж лінії розмежування чути сигнал всіх сепаратистських FM-радіо. Аналогічна ситуація з російським телебаченням. Тому я звернувся до секретаря РНБО України Олексію Данилову з проханням про виділення мобільних комплексів, здатних ефективно протидіяти ворожому сигналу», - розповів Гайдай.
Було відзначено, що найближчим часом в рамках міжнародної технічної допомоги Луганська область отримає три потужних цифрових передавача.
А в Бахмутівці планується встановити ретранслятор, який буде працювати в режимі модуляції, кращому для поширення сигналу на тимчасово окуповану частину області. Що дозволить луганчанам по той бік лінії розмежування дивитися проукраїнські російськомовні телеканали.

"Він шо, в Україні?": Мати окупанта РФ "вбила" реакцією на новину про те, що її син у полоні

понеділок, 26 вересень 2022, 10:56

У мережі з'явилося нове відео допиту одного з російських військовополонених, яких затримали українські захисники, передають Патріоти України. При цьому полоненому окупанту з Красноярська 2001 року народження влаштували сеанс відеозв'язку з батьками. Ві...

Голодувала і спала на підлозі: Історія вагітної медикині із Маріуполя, яка пережила російський полон

понеділок, 26 вересень 2022, 10:55

Військова медикиня Мар’яна Мамонова з Рівненщини під час обміну полоненими разом з іншими українськими Героями днями повернулася з російського полону, передають Патріоти України. Про це в інтерв'ю українськимЗМІ розповіли сестра Мар’яни Оксана та подру...