Російська сторона 23 грудня передала в посольство Боснії і Герцеговини в Москві ікону XVIII століття, яку голова президії держави Мілорад Додік подарував главі МЗС РФ Сергію Лаврову 14 грудня, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТАСС.
"23 грудня за погодженням з дарувальником ікону було передано в посольство Боснії і Герцеговини в Москві. При цьому рекомендували партнерам задіяти доступні правові механізми для з'ясування всіх обставин цієї справи, включно з походженням згаданого артефакту", - вказали в МЗС.
Нагадаємо, 12 грудня міністру закордонних справ Росії СергіюЛаврову під час візиту на Балкани вручили 300-річну українську позолочену ікону святого Миколая, яку 18 сторіччя віднайшли в Луганську. Пізніше стало відомо, що прокуратура Боснії та Герцеговини (БіГ) розпочала слідство у справі української ікони, яку представник сербського народу Мілорад Додік подарував міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову. 19 листопада МЗС РФ заявив, що поверне ікону Боснії і Герцеговині до з'ясування її історії по лінії Інтерполу.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...