"Лукашенка публічно ліквідують": Експерт заявив, що Росія може готуватися до анексії Білорусі

Російська Федерація може готуватись до вторгнення в Білорусь та її повної анексії. Ба більше, росіяни можуть ліквідувати самопроголошеного президента РБ Олександра Лукашенка і видати це як "звільнення білоруського народу". Таку думку висловив політтехнолог Михайло Шейтельман у коментарі "24 каналу", передають Патріоти України.

Шейтельман вважає, що росіяни навмисно вбили міністра закордонних справ Білорусі Володимира Макея, відрізавши таким чином Лукашенка від Заходу. За його словами, є така ймовірність, що Росія планує анексувати Білорусь. Доказом цього є нещодавні візити до РБ міністра оборони РФ Сергія Шойгу та глави МЗС РФ Сергія Лаврова.

"Російські війська реально можуть розпочати наступ на Мінськ з метою захоплення влади. Навіть можливе знищення Лукашенка. Я не вірю, що Лукашенка вб'ють тихенько, як Макея, і поставлять свого. Таких змов не буде", - сказав політтехнолог.

Як зазначив Шейтельман, Росії потрібна переможна війна на тлі поразки в Україні. З цією метою вони й можуть провести її в Білорусі. Ще до вторгнення в Україну вои розглядали різні варіанти на випадок поразки у нашій державі.

"Говорили про Казахстан, але за його територіальну цілісність висловився Китай. Говорили про Литву, але там НАТО. Тож, лишились лише Грузія й Білорусь. Кремль представить це російському народу, мовляв, в останній момент ми буквально випередили війська НАТО, які збирались зайти в Мінськ. Це логічно, бо так свого часу СРСР говорив про Афганістан. Тому ось ці візити – це вже схоже, на жаль, на підготовку до анексії", - зауважив експерт.

За його словами, Кремль може представити Лукашенка, як запроданця. Мовляв, він продався Заходу, а тому Білорусь треба визволяти.

"І саме так його можуть убити публічно в центрі Мінська, коли він особисто з автоматом буде захищатися. Це ще й буде представлено, як те, що збулась мрія білоруського народу. Він у 2020 році намагався позбавитись від диктатора Лукашенка, але не зміг, бо Лукашенко тоді переміг за допомогою свого ОМОНу. Однак прийшли російські солдати і звільнили білоруський народ, урятували його від кривавого диктатора", - наголосив політтехнолог.

Слід веде до Росії: З'явилися дані про ультраправого активіста, який спалив Коран у Стокгольмі, створивши привід для Туреччини не пустити Швецію в НАТО

неділя, 29 січень 2023, 9:50

Міністр закордонних справ Фінляндії Пекка Гаавісто натякнув, що Росія могла бути причетною до акції спалювання Корану минулого тижня. Ситуація загрожує зірвати вступ Швеції до НАТО, передають Патріоти України. Як пише Bloomberg, Расмус Палудан, ультрап...

Ніяких окремих кейсів стосовно Криму: Данілов заявив, що Україна не піде на жодні поступки щодо територій

неділя, 29 січень 2023, 9:30

Україна не піде на жодні поступки щодо територій у війні з Росією. У тому числі й щодо кримського півострова. Про це секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив в інтерв'ю на YouTube-каналі UKRLIFE.TV, передають Патріот...