"Лукашенко - політичний труп. Путін тримає біля його голови заряджений пістолет", - військовий експерт

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко - політичний труп, який думає, як вижити фізично, адже Путін тримає біля його голови заряджений пістолет. Водночас Україні варто підготуватися до ймовірного нападу з Білорусі. Про це 4 липня розповів військовий експерт Петро Черник, передають Патріоти України.

"Лукашенко - політичний труп в усіх сенсах. Він - нелегальний і нелегітимний, як з огляду на міжнародне право, так і в себе в країні. Путін тримає у нього біля голови заряджений пістолет у буквальному розумінні цього слова. Лукашенко думає, як вижити фізично", - сказав він.

На думку військового експерта, Україні не варто недооцінювати білоруську армію, а необхідно бути готовою до її нападу. "Не погоджуюся з думкою, що білоруська армія є слабкою. Вона є нечисельною і це правда, але недооцінювати противника - це найбільша помилка, яку ми можемо зробити. Сунь-цзи (китайський стратег і мислитель - Ред.) нас вчить, що не треба чекати, що ворог не нападе, він обов'язково нападе. Треба робити все можливе, щоб, коли він нападе, ціна стала непомірною", - сказав Петро Черник.

На його думку, на кордоні з Білоруссю варто звести загородження і наростити системи ППО. "Чи можливий удар? Я б до нього ставився вкрай серйозно і робив усе можливе, у першу чергу в частині інженерних загороджень і нарощування протитанкових ракетних комплексів при потенційному ударі. Правда, маю обумовити: тут у нас є певний природній союзник, географічний, це - величезна смуга лісів і так звані Прип'ятські болота. Якщо противник і вдарить, то, скоріш за все, буде рухатися дорогами. А як бити противника на дорогах - ми навчилися у перші дні війни", - каже експерт.

За словами Петра Черника, війська з Білорусі можуть обрати будь-який напрямок для вторгнення в Україну. "У них дуже специфічна тактична логіка, яка інколи не піддається осмисленню. Тобто, направду, можуть вдарити у будь-яку точку, і ту, яка на цю хвилину виглядає нелогічною. Тому треба згуртуватися якнайретельніше ", - підсумував він.

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...