"Лукашенко без єдиного пострілу здав Росії Білорусь": Турчинов згадав, як Бацька розповідав Україні про "правильний захист"

Колишній секретар РНБО Олександр Турчинов упевнений, що напередодні Олександр Лукашенко, який розповідав, як Україні треба було воювати в 2014 році, без єдиного пострілу здав Росії свою країну, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

"Узгоджені Путіним і Лукашенком" дорожні карти "є нічим іншим, як поглинанням (аншлюсом) Російською імперією чергової жертви. Невизнаний світовою спільнотою диктатор здав визнаному світом диктатору дев'ятимільйонну країну за право продовжити свою політичну агонію", - прокоментував український політик.

Напередодні виборів в Держдуму Путін реалізував ще один свій реваншистський проект, значно посиливши потенційну небезпеку для України. Тепер у разі військової агресії РФ проти України реальною загрозою стає відкриття так званого "білоруського фронту". "Це означає використання території Республіки Білорусь для удару російських військ з північно-західного напрямку в тил основних сил української армії. Протидія цій загрозі вимагає додаткових ресурсів і негайного коректування наших оборонних планів і заходів", - зазначив Турчинов.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": У Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту, - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...