"Лукашенко фактично запрошує російські війська на свою територію. Це дуже небезпечно", - Портников

Заява самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка про готовність розмістити на території республіки Збройні сили Росії з усіма видами озброєння, якщо це буде потрібно для "забезпечення безпеки Союзної держави", свідчить про нову військову загрозу для України. Таку точку зору озвучив журналіст Віталій Портников на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України.

За словами аналітика, заява Лукашенка демонструє певну зміну його позиції, оскільки раніше він намагався пригальмувати розміщення російських військових баз на білоруській території. "Тепер ніяких таких можливостей у Олександра Лукашенка більше немає. Більш того, він фактично запрошує російські війська на свою територію. Це ще раз нагадує, що досить умовними були надії тих українських політиків, які вважали, ніби з території Білорусі на українську землю ніколи не прийде війна і гарантом цього є Олександр Лукашенко. Як бачимо, ніяким гарантом миру ні для власного населення, ні для населення сусідніх країн Лукашенко не є", - зазначив експерт.

На думку журналіста, Лукашенко переслідував власні інтереси, спрямовані на збереження влади. Зокрема, він загравав з Україною і Грузією, коли йому необхідно було шантажувати Росію з метою отримання від Москви нових кредитів. Після початку протестів опозиції в Білорусі Лукашенко більше не грає в зовнішньополітичні гри і розуміє, що йому доведеться розміщувати російські війська на своїй території і навіть надавати Білорусь як плацдарм для нападу на Україну, якщо цього вимагатимуть президент РФ Володимир Путін і його найближче оточення, підкреслив експерт.

Жодного покарання не поніс: Поворознюк вистрілив з автомата у селянина (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:28

Скандальний бізнесмен-аграрій, президент футбольного клубу "Інгулець" Олександр Поворознюк тричі стріляв у фермера з Кіровоградської області Юрія Ткача. В легенях у Ткача досі залишилися кулі. Проте жодного покарання Поворознюк за це не поніс, бо має р...

Села залишилися без світла: У Курській області заявили про "прильоти"

неділя, 29 січень 2023, 16:00

Влада російської Курській області заявила про "бавовну" 29 січня. Зазначається, що нібито стався обстріл селища. Про це повідомив губернатор Курської області Романа Старовойт, передають Патріоти України. За його словами, "під мінометний обстріл" потрап...