"Лукашенко хитріший, ніж Путін": Олег Жданов розповів, що змусить армію Білорусі взяти участь у війні проти України

У Міноборони кажуть, що зі сторони Білорусі є висока загроза наступу, але там не видно підготовки до створення ударних угруповань. Експерти кажуть, що Лукашенко дурить Путіна. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов. Він вважає, що без присутності російських військ білоруська армія навряд втрутиться у війну проти України, передають Патріоти України.

Експерт пояснив, що Білорусь віддає боєприпаси та техніку довгострокового зберігання до Росії. "Але так не роблять, коли готуються до війни – не віддають свої воєнні запаси, особливо боєприпаси і техніку, бо чим тоді їм воювати", – зауважив Жданов.

За його словами, єдине, що може змусити Білорусь піти в бій – це наказ з боку Путіна і примушення Лукашенка до видання такого наказу. Жданов запевняє, що очільнику Кремля може бути потрібно відтягнути частину сил ЗСУ з будь-якого напрямку, особливо зі Сходу.

"Але мені здається, що вони будуть чекати той армійський корпус, який зараз формується в найманці в Муліно, чисельністю до 15 тисяч військових. Його формування заплановано на серпень", – заявив експерт. Він має інформацію, що цей армійський корпус може зайти в Білорусь і тоді разом з білоруською армією вони почнуть просуватися до України.

Лукашенко хитріший, ніж Путін

Жданов зазначив, що в і підрозділах білоруської армії присутні російські офіцери, які намагаються проводити інформацію серед білорусів доцільності війни з Україною. Проте, на його думку, Путін не має впливу на керівний апарат Білорусі, бо тоді він би вже прибрав Лукашенка. "Справа в тому, що він (Лукашенко – ред.) жорстко контролює силову структуру в країні – КДБ і поліцію, і він створює атмосферу, як і Путін в Росії, тобто "є Лукашенко – є Білорусь, нема Лукашенка – нема Білорусі", – пояснив експерт.

Жданов каже, що Лукашенко намагається переконати Путіна, що якщо з ним щось станеться, то першими до білоруського народу можуть добігти західні країни. "Лукашенко набагато хитріший, ніж Путін. Він 20 років водить главу Кремля за ніс", – підсумував експерт.

Джерело: 24 канал

Показовими "судами" над полоненими в Маріуполі 24 серпня Росія переслідує дві мети, - ISW

субота, 20 серпень 2022, 8:28

Росія переслідує дві мети, готуючись до показового "судилища" над українськими військовополоненими у Маріуполі на День Незалежності 24 серпня. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. Напередодні...

Російський сенатор зрікся дочки, яка виступила проти війни в Україні - звинуватив її у "зраді"

субота, 20 серпень 2022, 8:25

Член Ради Федерації РФ від Ханти-Мансійського автономного округу Югри Едуард Ісаков публічно зрікся своєї старшої дочки Діани, яка виступила проти війни в Україні, передають Патріоти України. Ісаков назвав Діану «зрадницею», припустивши, що вона отрима...