Лукашенко оголосив, що Білорусь перетвориться на єдину військову базу з РФ

Самопроголошений президент Олександр Лукашенко в інтерв'ю CNN заявив, що в разі зовнішньої агресії Білорусь піде на ще більше зближення з Росією. Дві країни стануть однією військовою базою, повідомляють Патріоти України з посиланням на "СБ.Беларусь сегодня".

Зараз, за його словами, на території республіки немає жодної іноземної бази, крім двох баз Росії цивільного призначення.

"Це база з радянських часів, в Радянському Союзі була побудована, для раннього виявлення пуску ядерних ракет з вашої території. І друга - база зв'язку, за допомогою якої російські збройні сили здійснюють зв'язок зі своїм флотом в Атлантиці. Ось і всі бази" - пояснив він.

На них служать приблизно 30-40 осіб.

"Якщо потрібно, то Білорусь перетвориться на єдину базу Білорусі та Росії, військову базу для того, щоб протистояти вашій (західних країн - ред.) агресії. Якщо раптом ви на це зважитеся, або окремі сусідні держави. Ви це маєте чітко розуміти", - заявив Лукашенко.

Він стверджує, що питання про втрату незалежності Білорусі або її входження до складу Росії на порядку денному двосторонніх відносин не стоїть.

Водночас, на думку Лукашенка, ніхто не зможе перешкодити будівництву майбутнього двох народів.

Всі попередження зроблені, залишається готуватися та чекати: "Путін готовий до вторгнення в Україну, але не відомо, чи прийняв він вже рішення", - Блінкен

середа, 1 грудень 2021, 22:35

Якщо фюрер Четвертого рейху сподівався, полякати Україну та Захід, щоб витаргувати нові преференції, скасувати санкції, чи посунути свої "червоні лінії", то це не вдалося, запевняють у Байдена. Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що президент...

Загидили "Величие" недоімперії: Лавров звинуватив Україну у "наглом отношении к Российской Федерации"

середа, 1 грудень 2021, 22:04

Відстала Росія живе за законами прийнятими в міжнародних відносинах у19 сторіччі. Її удаване "величие" вимагає "преклонения" більш слабких держав, тм більше "искусственного образования" - України, ні про яке рівноправ'я сучасного світу не йдеться. Міні...