"Лукашенко отримає пост Кадирова, але в Мінську": Ілларіонов прояснив нюанси інтеграції РФ і Білорусі

Напередодні колишній радник президента Росії Андрій Ілларіонов прокоментував ситуацію навколо інтеграції між Росією і Білоруссю. При цьому він підкреслив, що Путін і Лукашенко по-різному підходять до цього поняття. У прямому ефірі на телеканалі "Україна 24" Ілларіонов заявив, що Путін відвів Лукашенку "роль білоруського Кадирова", передають Патріоти України.

Якщо для Лукашенка інтеграція Росії і Білорусі - це створення двох рівних держав, то в Москві думають зовсім інакше. Вони хочуть повністю "захопити" Білорусь і відвести Лукашенку максимум - роль "Кадирова в Чечні", заявив політолог. Навіть незважаючи на весь опір з боку Лукашенка, його країна з кожним кроком все ближче і ближче до Росії, до об'єднання. Ще в 1999 році Росія і Білорусь уклали угоду про поетапне об'єднання в області економіки, політики, фінансів, військової сфери, митниці та ін.

В кінцевому підсумку передбачалося створити щось на зразок конфедерації. Однак обидві країни все ще зберігають свою незалежність, а Лукашенко стверджує, що інтеграція - це не об'єднання. Ілларіонов впевнений, в ході прес-конференції від 9 серпня 2021 року Лукашенко в черговий раз послав всім сигнал, що він готовий і далі танцювати під дудку Путіна.

"Путін дограється, що українські ракети будуть спрямовані на Москву": Арестович пригрозив Х**лу

понеділок, 25 жовтень 2021, 10:23

Спікер делегації України в Мінській Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що українські ракети оперативно-тактичного рівня "зможуть діставати до Москви". Про це він сказав в ефірі телеканалу Дом, передають Патріоти України. Так він пр...

Хіти тижня. "В течение месяца": Ходаковський заявив, що Росія захопить Україну в дуже короткі строки (відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 3:00

При цьому він додав, що після захоплення України спеціальним підрозділам НЗФ нібито доведеться «гасить особо буйных». Також він припустив, що після «установления тотального контроля над территорией надо будет переформатировать русофобское сознание насе...