"Лукашенко перейде до нападу": Портников розповів, як та за що Путіна змусять заплатити

Якби історії з «брудної нафтою» з Росії не було, Олександру Лукашенку варто було б її придумати.

Лукашенко вже знає, що вимагати від Путіна? Фото: Рейтерс.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко може перейти до нападу на Кремль через надходження забрудненої російської нафти в нафтопровід "Дружба". Зокрема, білоруський лідер може зажадати від Москви матеріальну компенсацію за псування нафтопроводу і приступити до його ремонту в будь-який момент, коли в Кремлі не прислухаються до його прохання і вирішать пригальмувати черговий кредит. Про це пише український публіцист Віталій Портников у блозі "Белсат", передають Патріоти України.

"У Лукашенка з'явилася прекрасна можливість вимагати гроші за вирішення конкретної проблеми, заперечувати наявність якої у Москві навряд чи стануть", – зазначив Портников.

За його словами, навіть якщо президент Росії Володимир Путін відмовить Лукашенко в компенсації, то Кремль може бути більш чуйним до інших фінансових вливань у Білорусь. "Тому що сама ситуація з брудною нафтою ставить репутацію Росії як надійного постачальника під серйозне питання – і Кремлю не потрібен додатковий інформаційний шум з Мінська... Лукашенко прекрасно все це розуміє. І хоче грошей навіть не за "з'їдений" неякісною сировиною нафтопровід, а саме за розуміння кремлівських інтриг", – резюмував Портников.

Хіти тижня. "Роскошное мирное предложение от Путина, вы не находите? Дьявол действительно кроется в деталях", - Сазонов

п’ятниця, 22 листопад 2019, 11:30

Президент РФ запропонував провести розведення військ по всій лінії розмежування в Донбасі. "Народная мудрость гласит, что дьявол кроется в деталях. Другая, не менее мудрая сентенция предостерегает от врагов, делающих вам подарки. Так что когда президен...

Хіти тижня. Нардеп Скороход розповіла про зашифровані вказівки Разумкова під час голосувань

п’ятниця, 22 листопад 2019, 11:00

Парламентська фракція "Слуга народу" під час сьогоднішнього засідання фракції виключила Ганну Скороход зі свого складу. Народний депутат України Анна Скороход, яку вирішили виключити з фракції "Слуга народу", підтвердила, що під час голосування у Верхо...