Лукашенко пролив кров: МВС Білорусі визнало стрілянину на ураження по демонстрантах

У ході придушення протестів у Білорусі силовики відкривали вогонь на ураження. Інцидент стався в Бресті. Про це у Telegram повідомила офіційний представник Міністерства внутрішніх справ Білорусі Ольга Чемоданова, передають Патріоти України.

За даними МВС, в Бресті на співробітників міліції напала група агресивно налаштованих громадян з арматурою в руках. "Попереджувальні постріли вгору їх не зупинили. Для захисту життя і здоров'я співробітників зброя була застосована на ураження. Один з нападників поранений", - зазначила Чемоданова.

З архіву ПУ. "Чтобы один сосед с востока ох*ел": "Москву основал киевский князь: ответ Дмитрию Киселеву", - Соколова (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:00

Кремлівський пропаганд*н в черговий раз наступив на історичні граблі. "Дмитрий Киселев в очередной раз наступил на исторические грабли, которые до этого были мотыгой, до того палкой-копалкой, а до этого – палкой. . Вот что он сказал в своем видео: . ...

Бацьку посувають з "трону": У Білорусі відбудеться репетиція інавгурації Тихановської

п’ятниця, 25 вересень 2020, 15:23

Завтра у Мінську планують провести репетицію інавгурації Світлани Тихановської на площі Перемоги о 14:00, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал "Беларусь головного мозга". "Дорогі жінки! Запрошуємо всіх вас цієї суботи провести ре...