Лукашенко розкручує маховик репресій: Соратникам Тіхановської винесли суворі вироки в Білорусі

Світлана Тіхановська

У Білорусі винесли суворі вироки чотирьом соратникам опозиціонерки Світлани Тіхановської. Суд повністю підтримав обвинувачів і призначив підсудним від 6 до 6,5 років колонії, повідомляють Патріоти України з посиланням на tut.by.

Юрія Власова, Тетяну Канєвську, Дмитра Івашкова і Олександра Шабаліна звинуватили в приготуванні до масових заворушень і до захоплення будівель державних органів в Гомелі. Слідство стверджувало, що нібито опозиціонери готувалися до організації масових протестів, з тим щоб привести Тіхановську до влади.

Перехоплені силовиками записи свідчать, що опозиціонерка і глава її штабу дійсно зустрічалися з вказаною четвіркою і обговорювали якийсь план дій. Власова, Канєвську, Івашкова і Шабаліна затримали ще до виборів в серпні 2020-го.

Нагадаємо, незабаром після виборів Світлана Тіхановська виїхала в Литву. У Вільнюсі знаходиться і колишня глава штабу опозиціонерки Марія Мороз.

З архіву ПУ. Зброя стримування російського агресора: "Нептун" | "Вільха-М" | "Тайфун-1"

четвер, 6 травень 2021, 0:10

ProВійсько. Спецвипуск. Спецвипуск ProВійсько, в якому Ви перші ексклюзивно побачите те як випробували ракетні комплекси НЕПТУН, Вільха М та реактивні снаряди Тайфун-1. В Одеській області на полігоні Алібей пройшов черговий етап випробувань ракетних к...

З архіву ПУ. Чорний дим піднявся в небо: Українські військові потужно помстилися окупантам за провокації (відео)

середа, 5 травень 2021, 23:55

Професійними діями українські захисники знищили вогневу точку противника. Українські військові дали гідну відповідь бойовикам, які продовжують порушувати режим припинення вогню на Донбасі. 5 травня 2020 року при обстрілах постраждали двоє українських в...