Лукашенко в люті: Партизани Білорусі псують російську техніку і зупиняють потяги, - радник Тихановської

Білоруси створюють перепони введення на територію України білоруських військ. Про це заявив у Twitter Франак Вячорка, радник лідерки білоруської опозиції Світлани Тихановської, передають Патріоти України.

"Білорусь - земля партизанів. Наші герої зупиняють російські потяги, псують російську техніку, роздають листівки, щоб не допустити білоруські війська в Україну. Україна переможе, Білорусь також буде звільнена", - зазначив Вячорка. Він також опублікував карту Білорусі "Залізничний опір-2022". На ній нанесені результати дій білоруських партизанів.

Диверсії на білоруській залізниці

Українські залізничники зверталися до білоруських колег з закликом не виконувати злочинні накази та не вести російські військові ешелони у бік України. Залізничники з Білорусі масово пручаються втягуванню білорусів у війну з Україною.

Зокрема, голова "Укрзалізниці" Олександр Камишин подякував їм за те, що вони зробили несправними світлофори та стрілочне управління на одній з ділянок, унеможлививши переправлення військової техніки в Україну.

Пізніше Камишин заявив, що залізничного сполучення між Білоруссю та Україною більше немає. Він знову подякував чесним білоруським залізничникам, але відмовився розкрити подробиці.

Згодом стало відомо, що у Білорусі спецназ охоронятиме шляхи та інфраструктуру БелЖД у Гомельській та Брестській областях. Патрулі будуть у цивільному одязі, але зі зброєю, раціями та GPS-трекерами. Усе через диверсії.

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...