Навіть дивно: Лукашенко віддав частину президентських повноважень

Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко, який погрожує Європі початком третьої світової війни через економічні та політичні санкції, передав уряду і місцевим органам влади частину президентських функцій, що стосуються приватизації державної власності. Про це повідомляє прес-служба Лукашенка, передають Патріоти України.

Так, згідно з декретом №4 від 22 липня, в декрет №3 "Про приватизацію державної власності в Республіці Білорусь" вносяться коректування. Згідно зі змінами, функції глави держави за погодженням емісії додаткових випусків акцій, створених в процесі приватизації відкритих акціонерних товариств, що переробляють сільськогосподарську продукцію, акції яких перебувають у власності Республіки Білорусь, передані уряду.

У разі ж, якщо акції зазначених ВАТ перебувають у власності адміністративно-територіальних одиниць, їх передають облвиконкомам і Мінському міськвиконкому.

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна, - Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...