Навіть дивно: Лукашенко віддав частину президентських повноважень

Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко, який погрожує Європі початком третьої світової війни через економічні та політичні санкції, передав уряду і місцевим органам влади частину президентських функцій, що стосуються приватизації державної власності. Про це повідомляє прес-служба Лукашенка, передають Патріоти України.

Так, згідно з декретом №4 від 22 липня, в декрет №3 "Про приватизацію державної власності в Республіці Білорусь" вносяться коректування. Згідно зі змінами, функції глави держави за погодженням емісії додаткових випусків акцій, створених в процесі приватизації відкритих акціонерних товариств, що переробляють сільськогосподарську продукцію, акції яких перебувають у власності Республіки Білорусь, передані уряду.

У разі ж, якщо акції зазначених ВАТ перебувають у власності адміністративно-територіальних одиниць, їх передають облвиконкомам і Мінському міськвиконкому.

"Лукашенко фактично запрошує російські війська на свою територію. Це дуже небезпечно", - Портников

субота, 31 липень 2021, 19:29

За словами аналітика, заява Лукашенка демонструє певну зміну його позиції, оскільки раніше він намагався пригальмувати розміщення російських військових баз на білоруській території. "Тепер ніяких таких можливостей у Олександра Лукашенка більше немає. Б...

"В ім'я Росії-матушки і Володимира Путіна": На столичній Оболоні найманець "ДНР" влаштував стрілянину (відео)

субота, 31 липень 2021, 19:15

В Оболонському районі Києва сепаратист відкрив з балкона стрілянину по людях. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ оперативний". . Біля торгового центру Dream Town, недалеко від станцій метро "Мінська" і "Героїв Дніпра", п'яний с...