Лукашенко відступатиме до братньої московської сатрапії? ​ЄС спішно готується до запровадження санкцій щодо Білорусі, - Reuters

Євросоюз, ймовірно, введе санкції проти Білорусії вже у серпні цього року. На підтримку швидкого введення санкцій щодо Білорусі виступили Німеччина, Австрія, Литва, Латвія і Швеція. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на поінформовані джерела, зазначають Патріоти України.

За його даними, на вищому рівні в ЄС до цього схиляються майже одноголосно - головним скептиком в даному питанні залишається Угорщина. Відзначається, що на екстреній зустрічі глав МЗС країн блоку на підтримку швидкого введення санкцій виступили Німеччина, Австрія, Литва, Латвія і Швеція.

Раніше депутат Європейського парламенту від Польщі Яцек Саріуш-Вольський закликав ввести санкції проти Росії, адже необхідно нейтралізувати російське втручання або навіть анексію. Він також визнав, що Євросоюз недостатньо жорстко відреагував на дії влади Білорусі, і пов'язав це з тим, що ЄС ставить відносини і бізнес з Росією вище за демократію в країні. За його словами, таким чином Європа визнає, що це територія російського впливу.

Також низка євродепутатів запропонували ввести санкції щодо Білорусі. У зверненні депутати заявляють, що не визнають президентські вибори у Білорусі як вільні та легітимні. Євродепутати вважають, що санкції мають передбачати заборону на в'їзд в ЄС та замороження усіх активів, а також повинні тривати до проведення вільних і справедливих виборів у Білорусі. Заяву підписали 23 депутати Європарламенту. Серед них - Віола фон Крамон-Таубадель, Радослав Сікорський, Анна Фотига та інші.

Зазначимо, що 11 серпня парламент Білорусі оприлюднив заяву щодо протестів в країні, які розпочались 9 серпня після виборів президента. Депутати назвали їх спробою дестабілізації ситуації у країні, а дії правоохоронців – адекватними.

Крім того у Білорусі під час протестів силовики затримали чотирьох українців - Костянтина Рєуцького, Євгена Васильєва, Оксану Альошину й хлопця, ім’я якого не розголошують.

З архіву ПУ. "Чтобы один сосед с востока ох*ел": "Москву основал киевский князь: ответ Дмитрию Киселеву", - Соколова (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:00

Кремлівський пропаганд*н в черговий раз наступив на історичні граблі. "Дмитрий Киселев в очередной раз наступил на исторические грабли, которые до этого были мотыгой, до того палкой-копалкой, а до этого – палкой. . Вот что он сказал в своем видео: . ...

Бацьку посувають з "трону": У Білорусі відбудеться репетиція інавгурації Тихановської

п’ятниця, 25 вересень 2020, 15:23

Завтра у Мінську планують провести репетицію інавгурації Світлани Тихановської на площі Перемоги о 14:00, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал "Беларусь головного мозга". "Дорогі жінки! Запрошуємо всіх вас цієї суботи провести ре...