"Лукашенко вклав життя у створення Білорусі": Сніжана Єгорова записала чергове скандальне відео

Телеведуча закликала Зеленського не давати оцінки діям більш досвідченого політика.

Сніжана Єгорова розкритикувала президента України Володимира Зеленського за те, що він нівелює значення 9 травня, через що це свято вже не є таким, яким воно було раніше. При цьому вона похвалила Олександра Лукашенка, передають Патріоти України.

Єгорова заявила, що Зеленський обіцяв зупинити медичну реформу Уляни Супрун, але так цього і не зробив. Тепер у країні закриваються лікарні, тубдиспансери та з психіатричних лікарень випускають пацієнтів. Про це вона розповіла у своєму стрімі.

Телеведуча зазначила, що відчуває глибоку повагу до чинного президента Білорусі, всупереч тому, що його дії досить спірні. "Можна було бути не таким жорстким, можна було бути не таким упертим, можна було бути якось чесніше, але в будь-якому випадку Олександр Лукашенко вклав своє життя у створення і процвітання країни, яка знаходиться у нас під боком", – заявила Єгорова.

Вона також підкреслила, що поки що в Білорусі є лікарні, дороги і підприємства, які працюють. При цьому вона закликала Зеленського не давати оцінки діям більш досвідченого Лукашенка.

Ухилянти найвищого калібру: Стефанчук оцінив нову спробу його колег по владі запровадити платну бронь від мобілізації

четвер, 23 травень 2024, 18:15

Частина заможних і впливових громадян не хоче змиритись з тим, що згідно з дійсним законодавством мусить на рівних з усіма нести почесний тягар захисту Батьківщини. І знаходить можливості ініціювати запровадження майнового цензу знов і знов. Фото: Русл...

Противник може організувати "турбуючу" операцію: Черник про ситуацію на Сумщині

четвер, 23 травень 2024, 17:56

Петро Черник, військовий експерт, полковник ЗСУ, зазначив, що на Сумщині ворог може застосувати декілька батальйонно-тактичних груп і утворити невеличкі плацдарми на 3-8 км у глибину нашої території Про це він розповів в етері Еспресо. "Почнемо з цифр,...