​Лукашенко з автоматом і синок Коля… Білоруського диктатора розчулила картина, котру йому до дня народження написала дочка одного з карателів режиму

Самопроголошеному президенту Білорусі Олександру Лукашенку подарували на день народження портрет, на якому той героїчно зображений з автоматом і в супроводі озброєного молодшого сина Колі. Про це журналістам розповів сам білоруський лідер, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Белта». Сам «шедевр реалізму» Лукашенко не показав.

За його словами, картину намалювала дочка одного зі співробітників Служби безпеки Білорусії. «... Де я бігав з Колею з автоматом. Це такий був важливий в моєму житті момент. Вона досить точно схопила його», – розповів Лукашенко, згадуючи події серпня 2020 року. Він зазначив, що картина в подарунок йому сподобалася, хоч в мистецтві він не розбирається.

Диктатор додав, що журналісти подарували йому набір майок з його цитатами. «Роздягайтесь і починайте працювати!» – згадав Лукашенко один зі своїх висловів.

30 серпня Лукашенко виповнилося 67 років. Він отримав привітання лише від президента Росії Володимира Путіна. Російський лідер направив Лукашенко вітальну телеграму, в якій пообіцяв «білоруським друзям» постійну підтримку з боку Росії.

Коля став дорослим

Лукашенко вже з’являвся перед протестуючими з автоматом в руках. 23 серпня було опубліковано відео, на якому Лукашенко в бронежилеті пролітає над Мінськом на вертольоті і оглядає багатотисячну акцію протесту.

Потім, наприкінці серпня 2020 року Лукашенко знову з’явився в бронежилеті і з автоматом в руках біля палацу Незалежності.

Відповідь на агресивну політику Москви: НАТО відпрацьовує швидке перекидання військ в регіон Чорного моря

субота, 23 жовтень 2021, 12:19

У НАТО наразі продовжують вивчати можливості для швидкого перекидання підкріплень в разі необхідності. Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на пресконференцію генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга, зазначають Патріоти України. За словами С...

​Посла Австрії звинуватили у передачі Росії даних розслідування про походження "Новачка" і відсторонили від виконання посадових обов'язків

субота, 23 жовтень 2021, 10:43

Нинішній посол в Індонезії, імовірно, шпигував на користь Росії в 2017-2019 роках, коли працював генеральним секретарем МЗС Австрії, повідомляють Патріоти України з посиланням на Kurier. Австрійські ЗМІ пишуть про те, що Йогшаннес Петерлік співпрацював...