Лукашенко заявив про "удари ЗСУ" по Білорусі і наказав взяти під приціл центри прийняття рішень "ворогів"

Невизнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив Збройні сили Україні у нібито спробі обстрілу військових об‘єктів РБ. Також він погрожував країнам Заходу ударами по центрам прийняття рішень, передають Патріоти України.

Усі ці заяви він зробив на урочистому засіданні, присвяченому Дню незалежності Білорусі. Лукашенко перш за все "похизувався" не підтвердженими жодним чином досягнення власної армії.

"Мушу вам доповісти: три дні тому, може, трохи більше, з території України намагалися завдати удару по військових об'єктах на території Білорусі. Але, дякувати Богу, протиповітряними комплексами "Панцир" вдалося перехопити всі ракети, випущені Збройними силами України", – заявив самопроголошений президент.

Водночас він звернувся до лідерів країн Заходу, які підтримують Україну у боротьбі з окупантами. Він звинуватив їх у нібито підтримці нацизму та почав їм погрожувати.

"Трохи менше місяця тому мною був відданий наказ підрозділам Збройних сил взяти під приціл, як зараз модно говорити, центри прийняття рішень у ваших столицях з усіма наслідками, що випливають", – сказав Лукашенко.

Він завірив, що нібито готовий скористатися ядерною зброєю, щоб знищити усіх потенційних ворогів Білорусі. При цьому він додав, що жодним чином його слова не можна розцінювати як погрози летальним озброєнням: "Я сказав, а вони нехай думають. Це мої повноваження, це моя функція як президента – захищати свою землю. І ми ні в якому разі нікого не лякаємо".

Водночас він вкотре спробував показати силу своєї армії, звернувшиь до світових лідерів. "Не чіпайте мою державу. Не чіпайте мій білоруський народ, якщо у вас ще залишилося почуття самозбереження", – підсумував він.

Окупанти не встигають ремонтувати: Нові супутникові знімки показали стан Антонівського мосту після ударів ЗСУ

субота, 20 серпень 2022, 7:30

Стан Антонівського мосту після нових ударів Збройних сил України став ще гіршим. Окупанти поспіхом намагаються "латати" дірки, але все марно - перекидати техніку цим шляхом досі неможливо. Про це свідчать нові супутникові знімки з Херсонщині, опубліко...

Буде чим нищити окупантів! Німеччина спільно з ЄС закуплять для України 225 високоточних снарядів Vulcano

субота, 20 серпень 2022, 7:22

Збройні сили України отримають 225 високоточних артилерійських снарядів Vulcano. Поставку боєприпасів оплатять Німеччина та Європейський Союз. Про це йдеться у заяві Федерального уряду Німеччини, передають Патріоти України. Ці снаряди сумісні з будь-як...