Лукашенко заплутано "пояснив", чи буде влаштовувати мобілізацію вслід за РФ, і згадав про терористичні загрози

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що мобілізація в його країні не проводитиметься. Водночас він пообіцяв "реагувати на можливі загрози", передають Патріоти України.

Заяви Лукашенка наводять білоруські ЗМІ. Зокрема, білоруський диктатор назвав "брехнею пропагандистів" інформацію про мобілізацію в Білорусі.

"Ця мобілізація в Росії. Те, що на нас намагаються перекинути цей місток, що буде і в нас… а якщо не буде? Це вас, пропагандистів би перетерли. А їм же за це нічого не буде. Їм треба створити ситуацію. За щось учепитися. Не буде ніякої мобілізації. Це брехня", – сказав він.

При цьому, за словами Лукашенка, в Білорусі обов'язково реагуватимуть на можливі загрози та спроби вчинення актів тероризму.

Для цього в країні проводяться навчання, зокрема за участю "народного ополчення", "щоб люди знали свої обов'язки та мали необхідні військові навички", заявив політик.

Крім того, Лукашенко додав, що проти Білорусі нібито "розгорнуто війну", яка "йде по лінії інформаційно-психологічних операцій".

"В основі має лежати правда. Якщо фейк – через час все одно це стане надбанням. Конкретні факти – на стіл. У цьому різниця від нашої сторони з тими операціями, фейками, які вони проводять. Якщо починають мочити, треба відповідати", – заявив самопроголошений президент.

"Немає жодних табу": Франція готова обговорювати постачання Україні винищувачів F-16

середа, 1 лютий 2023, 17:48

Франція готова до обговорення питання передачі Україні винищувачів F-16. Подібна військова допомога Києву не є під забороною. Наразі українська держава не зверталася до Парижа з офіційним запитом щодо постачання бойових літаків. Про це заявив міністр о...

"Психіатри уже безсилі": У Росії запропонували оголосити Лесю Українку "іноагентом" і отримали "вирок"

середа, 1 лютий 2023, 17:27

У російській Держдумі закликали записати в "іноагенти" видатну українську поетесу Лесю Українку, яка померла 110 років тому. Усі пам'ятники з цим "ідолом нацизму" на території РФ повинні бути замінені на пам'ятники "кадировцям", найманцям ПВК "Вагнера...