Лукашенко заплутано "пояснив", чи буде влаштовувати мобілізацію вслід за РФ, і згадав про терористичні загрози

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що мобілізація в його країні не проводитиметься. Водночас він пообіцяв "реагувати на можливі загрози", передають Патріоти України.

Заяви Лукашенка наводять білоруські ЗМІ. Зокрема, білоруський диктатор назвав "брехнею пропагандистів" інформацію про мобілізацію в Білорусі.

"Ця мобілізація в Росії. Те, що на нас намагаються перекинути цей місток, що буде і в нас… а якщо не буде? Це вас, пропагандистів би перетерли. А їм же за це нічого не буде. Їм треба створити ситуацію. За щось учепитися. Не буде ніякої мобілізації. Це брехня", – сказав він.

При цьому, за словами Лукашенка, в Білорусі обов'язково реагуватимуть на можливі загрози та спроби вчинення актів тероризму.

Для цього в країні проводяться навчання, зокрема за участю "народного ополчення", "щоб люди знали свої обов'язки та мали необхідні військові навички", заявив політик.

Крім того, Лукашенко додав, що проти Білорусі нібито "розгорнуто війну", яка "йде по лінії інформаційно-психологічних операцій".

"В основі має лежати правда. Якщо фейк – через час все одно це стане надбанням. Конкретні факти – на стіл. У цьому різниця від нашої сторони з тими операціями, фейками, які вони проводять. Якщо починають мочити, треба відповідати", – заявив самопроголошений президент.

Польща "залила сала за шкуру" ще й Німеччині: Шольц погрожує поновити прикордонний контроль

неділя, 24 вересень 2023, 2:35

Німеччина пригрозила Польщі відновленням прикордонного контролю через міграційний скандал, який спалахнув між Варшавою та Берліном. . Як пише Bloomberg, канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав польський уряд розслідувати повідомлення про сотні тисяч не...

Удари по Криму - натяк Кремлю на готовність України знищувати енергетичні обʼєкти РФ взимку, - військовий оглядач

неділя, 24 вересень 2023, 1:45

Військовий оглядач Давид Шарп вважає, що удар по штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі мав на меті символічний характер. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо". передають Патріоти України. “Найважливішим аспектом в ударах по російс...