Лукашенко з'явився на публіці та розповів про своє здоров'я (фото)

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко на тлі чуток про свою хворобу запевнив, що не збирається вмирати. Диктатор повідомив, що нібито у нього був аденовірус. Про це він заявив на нараді з питань охорони здоров'я, передають Патріоти України із посиланням на провладне білоруське пропагандистське агентство "БелТА".

"Хлопці, я нікого не пошкодую. А якщо хтось думає, що я вмирати зібрався, заспокойтеся. Заспокойтеся. Це не більше, ніж пусті міркування в месенджерах і телеграм-каналах. Аденовірус чи що там було? Аденовірус. Нічого. Лікується за три дні. Але оскільки в мене не було можливості лікуватися (то в Москву треба, то суботники, то в Гродно, потім Гомель), все це накопичилося. Тому вмирати я не збираюся, хлопці. Ви ще мучитиметеся зі мною дуже довго", – заявив Лукашенко.

Зазначимо, що сьогодні у Лукашенка був бадьорий вигляд і нормальний голос, на відміну від зустрічі минулого тижня, де диктатор мав хрипкий голос і задуху. Але оператори все ж намагалися не знімати його на камери крупним планом.

Також на опублікованих пресслужбою фото видно, що на руках Лукашенка вже немає бинтів, як це було раніше.

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...