У Білорусі почали масово розсилати повістки з наказом прибути військовозобов'язаних до військкоматів, не вказуючи причини. Про це повідомляє білоруське видання "Зеркало", передають Патріоти України.
Білоруси скаржаться, що повістки розсилають і тим, хто працює, і тим, хто у відпустці за свій рахунок, і навіть тим, хто не придатний до військової служби.
У повістках, не вказано причину, через яку треба з'явитися до військкомату. Натомість за неявку погрожують кримінальною відповідальністю.
Прибулим до військових комісаріатів пояснюють, що це "просто тренування збору особового складу для формування територіальної оборони у разі військової загрози".
Повістки приходять не лише чоловікам, але й жінкам. У військкоматах заспокоюють, кажуть, що "ніхто нікого ні на яку війну не забирає". Причина зборів – "мобілізаційні навчання". В основному у військовозобов'язаних звіряють облікові дані та відпускають додому.
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...