У Білорусі почали масово розсилати повістки з наказом прибути військовозобов'язаних до військкоматів, не вказуючи причини. Про це повідомляє білоруське видання "Зеркало", передають Патріоти України.
Білоруси скаржаться, що повістки розсилають і тим, хто працює, і тим, хто у відпустці за свій рахунок, і навіть тим, хто не придатний до військової служби.
У повістках, не вказано причину, через яку треба з'явитися до військкомату. Натомість за неявку погрожують кримінальною відповідальністю.
Прибулим до військових комісаріатів пояснюють, що це "просто тренування збору особового складу для формування територіальної оборони у разі військової загрози".
Повістки приходять не лише чоловікам, але й жінкам. У військкоматах заспокоюють, кажуть, що "ніхто нікого ні на яку війну не забирає". Причина зборів – "мобілізаційні навчання". В основному у військовозобов'язаних звіряють облікові дані та відпускають додому.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...