Лукашенку не підконтрольний вже і держапарат: У Тіхановської спрогнозували терміни повалення режиму Бацьки

Глава Білорусі Олександр Лукашенко своїми діями намагається залякати білорусів і перешкодити протестним акціям проти режиму. Однак він втратив нитки управління державою, тому все може вирішитися вже у найближчі тижні. Про це заявив радник лідера опозиції Білорусі Світлани Тихановської Франк Вячорка в ефірі телеканалу Україна 24, зазначають Патріоти України.

За його словами, закриття кордону Білорусі свідчить про ексцентричну поведінку Лукашенка, який здійснює спроби перешкодити протестним акціям опозиції.

"Я не думаю, що це щось нове, він намагається залякати людей і перешкодити протесту. Але він також дивиться, якою буде реакція суспільства на закриття та ізоляцію країни", - вважає Вячорка.

Що стосується лідера білоруської опозиції Світлани Тихановської, вона реагує на ситуацію і працює за двома ключовими напрямками – чинить тиск на владу з метою ізоляції режиму Лукашенка за допомогою закликів до санкцій і намагається допомогти бізнесу, який зараз страждає від пресингу спецслужб.

При цьому Олександр Лукашенко вже втратив контроль над ситуацією, розвиток якої переходить у вирішальну фазу.

"Зараз йде перетягування каната, логічна боротьба. Лукашенко себе почуває невпевнено, тому що він не контролює ані вулицю, ані державний апарат. Все вирішується, можна сказати, в ці тижні", - підкреслив Вячорка.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: