Львів відмовився купувати білоруські автобуси, щоб не фінансувати режим Лукашенка

У Львові вирішили не купувати білоруські Автобуси МАЗ через політичну ситуацію в Білорусі. Про це мер міста Андрій Садовий розповів у відеозверненні, опублікованому на своїй сторінці в Facebook.

Державна компанія з Білорусі виграла тендер Європейського інвестиційного банку, який надає Львову гроші на закупівлю нового транспорту. За словами Садового, тепер місто повинне буде просити провести новий тендер.

Мер Львова заявив, що революція і розвиток демократії є справою білоруського народу, однак він не має права фінансувати Білоруський режим. При цьому Садовий зазначив, що Білоруський МАЗ виграв тендер, тому що в Білорусі підтримують своїх виробників і тому їх завод зміг запропонувати на торгах низьку ціну.

Водночас Садовий підкреслив, що Львову та українському уряду слід підтримати свого національного виробника. Також він попросив вибирати своїх виробників мерів інших міст.

Відзначається, що при фінансуванні Європейського інвестиційного банку Львів повинен купити 100 низькополих дванадцятиметрових автобусів.

  • Армія Білорусі одержала рознарядку на придушення протестів.
COPY

У Байдена поки що приховали ще один козир проти Росії, - журналіст

субота, 17 квітень 2021, 16:29

Адміністрація Джо Байдена на тлі загравань Німеччини та Франції з Росією бере на себе головну роль у врегулюванні конфлікту в Україні. Водночас обраний варіант економічних санкцій США проти Росії є найлегшим з можливих. Про це у своєму блозі "Теории за...

"Росіяни вдали, що не впізнали його": Представник МЗС розповів деталі затримання українського консула

субота, 17 квітень 2021, 16:14

Заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін у коментарі ЗМІ розповів, що росіяни «зробили вигляд, що не впізнали представника українського консульства Олександра Сосонюка», коли затримували його 16 квітня у Санкт-Петербурзі, передають Пат...