"Лиса ворожка" віщує біду для України через побачення Байдена з Путіним

Варто нагадати, що коли Гордон попадає пальцем в небо, то радить незадоволеним поцілувати його дупу.

Київ нічого не виграє від майбутньої зустрічі в Женеві президента США Джо Байдена і глави Кремля Володимира Путіна. Навпаки, "Україна може стати розмінною монетою у великих геополітичних іграх". Таку точку зору озвучив журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "НАШ", відповідаючи на питання ведучих про його очікування від американо-російського саміту на рівні глав держав, передають Патріоти України.

"У мене немає очікувань від майбутньої зустрічі Байдена з Путіним. Я вважаю, що Україна від цієї зустрічі напевно нічого не виграє, мені так здається. Я думаю, що Україна може тільки стати розмінною монетою у великих геополітичних іграх цих двох керівників", - зазначив співрозмовник.

На думку Гордона, Україні слід перестати озиратися на когось і будувати свою політику, відчуваючи себе не об'єктом, а суб'єктом на міжнародній арені. Журналіст озвучив кілька кроків, які, за його словами, дозволять країні вийти на новий рівень. В першу чергу він запропонував провести судову реформу.

"Нам потрібні чесні суди, прозорі чесні суди. Для того, щоб це була вдала судова реформа, потрібно звернути увагу на три найрозвиненіші в судовому плані країни: це точно Великобританія, напевно Сполучені Штати Америки і третю підібрати ще якусь. Вивчити їх досвід і прийняти кращу реформу", - заявив експерт.

Крім того, співрозмовник впевнений: Україна повинна стати державою, яка перемогла корупцію. Третім кроком журналіст назвав модернізацію Збройних сил України. Йдеться про підняття зарплат військовим і закупівлю новітнього іноземного озброєння.

Сформувати найсильнішу армію Європи на кордонах войовничої Орди: Які країни та яку техніку готові продавати Україні

вівторок, 22 червень 2021, 7:10

Американські та бразильські бойові літаки, турецькі БПЛА і боєприпаси, польські безпілотники та чеська артилерія. У Київ на міжнародну виставку «Зброя і безпека-2021» приїхали представники оборонної промисловості з 13 держав. Чи означає це, що все біль...

Таких злочинів не чинили навіть нацисти: Нарком держбезпеки СРСР видав наказ 23 червня, але на місцях масові розстріли в'язнів "чекісти" розпочали ще в перший день війни

вівторок, 22 червень 2021, 6:50

2072 особи розстріляли у трьох в'язницях Львова протягом 22–24 червня 1941 року, до 28 червня кількість страчених перевалила за 4500. Всього у перші дні війни працівники НКВС ліквідували близько 25 000 в'язнів лише в Україні. У квітні 1941-го в УРСР ді...