Лише чого вартує "догнати Польщу" і "$4000 вчителям"..: Зеленський - "слугам": "Я хотів би бути президентом, коли ми виконаємо всі наші обіцянки"

Так може виглядати шостий президент у "розквіті свого правління", в процесі виконання обіцянок

Виступаючи на розширеному засіданні фракції Слуга народу в Трускавці, президент Володимир Зеленський заявив, що хотів би бути президентом "на момент, коли ми виконаємо всі наші обіцянки". Про це повідомляє прес-служба партії СН, зазначають Патріоти України.

"Я хотів би бути президентом на момент, коли ми виконаємо всі наші обіцянки", – сказав Зеленський.

"Важливо, що в нас з’явилось РНБО. Цей орган запрацював потужно. Різні фінансові групи, олігархи, державні зрадники бояться, щодня кожен відчуває тиск. І люди оцінили це, суспільство повірило. Якщо ти зрадник, ми будемо знати, де твоє місце", – також сказав президент.

Кремль намагається представити загарбницьку війну внутрішнім конфліктом

п’ятниця, 3 грудень 2021, 22:56

Росія хоче посадити за стіл перемовин безпосередньо Київ, Луганськ та Донецьк і таким чином вивести себе за рамки перемовного процесу. Невипадково Росія позиціює себе як посередника, а не як учасника конфлікту. Натомість зміна цієї парадигми, а саме безпо

"Не використовуйте неповнолітніх для провокацій!": У Сербії спалахнув скандал навколо дитячого малюнку із "ЛНР"

п’ятниця, 3 грудень 2021, 22:45

Українське посольство у Сербії висловило протест через пропаганду терористичної "ЛНР" під час конкурсу дитячого малюнка у сербському місті Опово. Про це у Facebook повідомило посольство України у Сербії, передають Патріоти України. Як зазначається, в с...